Marmaris Jeep Safari

Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari - Marmaris Jeep Safari -

Kızkumu Efsanesi

   Çok çok zaman önce , civarın kralının kızı ile bir balıkçı, birbirlerine ölesiye aşık olur. Ancak kralın kızı balıkçı ile  gizli gizli buluşuyorlar tabii.Kral zaman içerisinde bu durumu öğrenir ve kızını bir gece takip ettirir. Balıkçı, denizden sahile geliyor, kız ise kumsalda onu bekliyor, bulunduğu yeri ışıkla işaret ederek buluşuyorlar. Ve kral kızı ile balıkçı, gün doğana kadar aşklarını doyasıya yaşıyormuşKral, bir gece askerlerine kızını yakalayıp ve askerlerin kumsalda ışıkla balıkçıya işaret göndermelerini emreder. Balıkçı, ışığı görünce atlar kayığına ve bir grup askerin üzerine doğru kürek çeker. Kız, askerlerin elinden kurtulur ve balıkçıya doğru koşmaya başlar sevdiğini kurtarabilmek için fakat koyun ta diğer ucuna yetişmesi imkansızdır gibi. Ama sevda buya kural falan dinlemez. Atar kendini sulara. İşte tam o anda bir mucize gerçekleşir! Kızın adım attıkça her yer kumsala dönüşürken peşinden koşan askerler bastıkça denize gömülürler. Kız, kayığa kadar koşarak ulaşır.Lakin  bir okçu, tam o sırada  balıkçıyı hedefleyip  okunu sallar.Tam  kız ile balıkçı, birbirlerine sarılmışken ok gelip kızın sırtına saplanır.Efsaneye göre o kumlar, kızın kanı denize karışınca kırmızı renge  boyanmış.Balıkçı ise  aldığı gibi gider kızı, sonrasında  ne gören vardır ne de duyan ne de bir haber.

Marmaris Jeep Safari kızkumu plajı


Turgut Şelalesi

   Turgut Şelalesi, bildiğimiz o büyük yüksek şelalelerden değil. Vadi boyunca gür bir bitki örtüsü arasından akan ve yaz aylarında suyu epey azalan bir derenin yaklaşık 3–4 metre yüksekten dökülmesiyle oluşmuş. Derenin suyu gerçekten buz gibi. Eğer mayonuz yanınızda ise, şelalenin oluşturduğu ve derinliği 2–3 metreye civarı olan gölcükte yüzebilir, yazın bunaltıcı sıcağın etkisinden kısa bir süreliğine de olsa kurtulabilirsiniz. Şelalenin bulunduğu bölgenin yanı başında otantik bir ortam sunan çardak lokantalar var. Bölgenin yerel kadınlarının oracıkta pişirdikleri gözleme ve buz gibi yayık ayran, şelalenin şırıl şırıl akan suları keyfinize keyif katacak. Zamanınız olursa dere boyunca ve vadinin iç taraflarına doğru yürüyüş yapabilir huzurlu bir zaman geçirebilirsiniz.

Marmariste Jeep Safari

Yemek dahildir - İçecekler hariçtir.
Giriş ücretleri - Tüm sigortalar - Öğle yemeği - Türkçe Rehberlik - Otel Transferi
Bahşiş - DVD - Kişisel harcamalar- İçecekler

Marmariste Jeep Safari


   Doğa tutkunu,keşifler peşinde koşan,biraz eğlence,biraz da adrenalin olsun diyorsanız Marmariste Jeep Safari tam size göre.Dolu dolu bir geçirirken bazen orman içi off road tabir ettiğimiz toprak yollarda bazen de dere yataklarında doğa ile iç içe macera dolu arazi araçları ile organize ettiğimiz turumuz 7’den 70’e herkese hitap ediyor…

tikÖğle Yemeği                                                        imagesİçecekler

tikTüm Giriş Ücretleri                                           imagesBahşiş

tikTürkçe Rehberlik                                               imagesKişisel Harcamalar

tikOtel Transferi                                                     imagesDVD

tikTüm sigortalar

   Kirlenmek hiç bu kadar güzel olmayacak! Ormanın derinliklerinde ilerlerken jeep üzerinde yapılan su savaşları eğlence dolu zaman geçirmenizi sağlayacaktır. Toz toprak, sıcaktan bunaldığınız anda dağların derin vadilerinden gelen buz gibi sularda serinleyecek yeşilin, doğanın her tonunu doyasıya görme fırsatı bulacaksınız. Marmariste Jeep Safari boyunca Bayır veya Turgut köyünde 2000 yıllık çınar ağaçlarında dilek tutabilir, bölgenin ülke ekonomisinde önemli yeri olan çam balının tadına bakabilir, efsanevi Kızkumu’nun kızıl kumlarında  adeta denizin üzerinde yürüyebilirsiniz.

   Marmariste Jeep Safari sırasında tüm stresli dünyadan kopup sadece eğlence dolu dakikalar yaşayacaksınız. Çam ormanları ile çevrili Marmaris’te bu doğal güzelliklerle dolu turda ruhunuz dinlenirken sizlerde eğleneceksiniz.

   Sabah jeeplerimiz sizleri otellerinizden alıp tüm jeeplerin toplandığı noktaya götürecekler. Konvoy halinde Marmaris’i kuş bakışı göreceğiniz bir noktada hem kendi dilinizde konvoy liderinizden bilgi alacaksınız hem de Marmaris’in kuş bakışı olarak fotoğraf çekeceksiniz. Yanınıza mutlaka bu doğal güzellikleri ve eğlenceli anlarınızı kaydetmek için fotoğraf makinenizi alın. Fotoğraf ve bilgiden sonra konvoy halinde tura başlayacaksınız. Tura öğle yemeği dahildir. Lütfen vejetaryen ve ya herhangi bir gıdaya alerjiniz var ise bize tur rezervasyonu yaparken not bölümüne bu konu hakkında not yazın.

   Marmaris Jeep Safari turu sırasında ziyaret edeceğiniz noktalardan biri de Turgut Köy Şelalesidir. Burada sizleri huzur ve eğlence bekliyor. İster Marmaris’te endemik bir tür olan Sığla Ağaçları gölgeleri altında çayınızı için, ister şelalenin oluşturduğu doğal havuzlardaki buz gibi sularda serinleyin.

Tavsiye ediyoruz

Marmariste Jeep Safari turumuza benzer diğer Marmaris Buggy Safari ve Marmaris ATV Safari turlarımızı da denemenizi tavsiye ederiz.

Tur Günleri: Her Gün

Yanınızda Getirmeyi Unutmayın:Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Ekstra kıyafet, ayakkabı.

Öneri: Kamera ve fotoğraf makinelerinizi sudan ve tozdan korumanızı tavsiye ediyoruz.

Marmaris tekne turu

Marmaris tekne turu

MARMARİS
09 : 30
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
17 : 00
TÜM GÜN

2018-04-01 : 2018-10-15
Jeeplerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Fotoğraf makinesi - Mayo - Güneş kremi - Güneş gözlüğü
Toz ve sudan kamera ve fotoğraf makinelerinizi korumanızı öneriyoruz.
Jeeplerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

09 : 30
17 : 00
TUR BAŞLANGIÇ - BİTİŞ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
45TL
Kişi başı ücret Çocuk
20TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git