Marmaris Türk Hamamı

Marmaris Türk Hamamı - Online Excursions Marmaris Türk Hamamı - Online Excursions Marmaris Türk Hamamı - Online Excursions Marmaris Türk Hamamı - Online Excursions Marmaris Türk Hamamı - Online Excursions Marmaris Türk Hamamı - Online Excursions Marmaris Türk Hamamı - Online Excursions

 

Neden Marmaris Türk Hamamı Turu?

   İnsanların tatile rahatlamaya ve yeni hatıralar ve anılar edinmek için çıktığını biliyoruz. Bu sebeple çıkmış olduğunuz tatilde sizleri Marmaris’te ağırlarken tatilinizin başlangıcında sizleri rahatlamaya davet ediyoruz. Sizleri otelinizden alıp tur bitiminde rahatlamış bir şekilde tekrar otelinize bırakacağız. Yağ masajı ile kan dolaşımınız artmış, kese ve köpük ile derinizin gözenekleri açılacağından deriniz daha rahat nefes alacaktır ve kendinizi adeta öncesinden çok daha hafif hissedeceksiniz.

Marmaris Hamam Turu saf güzelliği


Yağ Masajı:

   Marmaris Türk Hamamı turunun içeriğinde olan yağ masajı toplamda 15 dakika sürecektir. Bayan için bayan, erkek için erkek masörlerimiz bulunduğundan rahatlıkla ailenizle birlikte turumuza katılabilirsiniz. Eğer 15 dakikadan fazla masaj istiyorsanız, ekstra ücret dahilinde sizlere paketlerde sunabiliriz.

Marmaris Hamam Turu sonrası güzel bir ten


Peki ya çocuklarınız?

   Çocuklar eğlenceli turları her zaman sevmiştir. Marmaris Türk Hamamı Turu çocuklar için içeriğinde su bulunduğundan her zaman eğlenceli ve hatta ilgi çekici bir tur olmuştur. Hamam görevlilerimiz onların ilgisini çekmenin her zaman bir yolunu bulmuştur. Güvenle ve rahatlıkla çocuklarınızı getirebilirsiniz. Üstelik 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası %50 indirimlidir.

Marmaris Hamam Turu harika bir eğlence ve spa

EKSTRA
Tur sigortası - transfer - Sauna - Kese - Köpük masajı - 20 dakika Yağ masajı
Yiyecek ve içecekler - kişisel harcamalar - Diğer masajlar ve uygulamalar

Marmaris Türk Hamamı

 Marmaris Türk Hamamı Turu Marmaris Tatili sırasında olmazsa olmazlardan biridir. Hem tatilinize rahatlamış bir şekilde başlamış olup, hem de teninizde bulunan ölü derilerin gitmesini sağlayarak güneşlendiğinizde bronzluğunuzu daha uzun süre korumuş olursunuz. Marmaris Türk Hamamı turu yağ masajı dahil bir turdur ve bayan – erkek karışık olmasına rağmen bayanlar için bayan, erkekler için erkek masörler bulunduğundan ailenizle birlikte rahatlıkla katılabileceğiniz bir turdur.

tikTransfer                                                                             imagesYiyecek & İçecek

tikTüm Sigortalar                                                                 imagesBahşiş

tikTerlik – Havlu – Sabun                                                   imagesKişisel Harcamalar

tik20 Dk Yağ Masajı                                                            imagesDiğer Masaj ve uygulamalar

tikKese – Köpük Masajı – Sauna

   Marmaris Türk Hamamı Turu sauna, hamam içerisinde kese ve köpük masajı, Masaj odasında yağ masajından oluşmaktadır. Tur, otellerden alınış ve otelinize bırakılış ile toplam 2 saat sürmektedir. 2 saat sonunda rahatlamış ve bu turu almış olmaktan memnun olacağınızı sizlere garanti ediyoruz.

   Marmaris Türk Hamamı‘na gitmek neden bu kadar önemli diye soracak olursanız eğer, teninizde bulunan ölü derilerden kurtulduğunuzda, bronz bir tene sahip olmak için güneşlendiğinizde daha iyi bir şekilde bronzlaşırsınız. Ayrıca Marmaris Tatili başlangıcında bunu yapmak yerine sonuna doğru yaparsanız bronzluğunuzu az da olsa kaybetmiş olursunuz. Yerli ve yabancı tüm misafirlerimize her zaman Marmaris Tatili başında Marmaris Türk Hamamı turuna katılmalarını bu yüzden tavsiye ediyoruz.

   Tüm turlarımızda olduğu gibi bu turumuzda da servislerimiz sizleri otelinizden alıp tur sonunda sizleri tekrar otelinize bırakacaklardır.

   Marmaris Türk Hamamı‘na vardığınızda Hamam görevlileri sizlere hamamda nasıl bir program izleyeceğiniz hakkında bilgi verecekler. Öncelikle Hamamda bulunan soyunma kabinlerinde üzerinizi değişebilirsiniz. Soyunma kabinlerinde anahtarı tur süresince sizde bulunacak eşya dolapları bulunuyor. Eşyalarınızı bu kabinlerde güvenle bırakabilirsiniz. Bu kabinler ücretsizdir. Daha sonra saunada 10-15 dakika geçireceksiniz. Sonrasında da Hamama girip göbek taşında uzanıp teninizin ve ölü derilerin kese yaparken daha rahat çıkması için yumuşamasını sağlayacaksınız. Hamam görevlileri bir süre sonra gelip sizlere kese yapıp sonrasında sabun köpüğü masajı yapacaklar. Köpük masajından sonra hamam içinde duş alacaksınız.

   Hamam görevlileri sizlere havlular verip dinlenme bölümüne alacaklar. 10-15 dk dinlenme ve rahatlamadan sonra sizleri daha da rahatlayacağınız bölüme alınacaksınız; yağ masajı bölümüne. 20 Dk yağ masajından sonra turumuz bitmiş olacak.

  Marmaris Türk Hamamı yanında Marmaris Tatili sırasında diğer Marmaris Turları için tıklayınız.


tikTur Günleri: Hergün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın: Mayo, Şampuan, Kamera

tikÖneri: Astım hastası olan misafirlerimize bu turu tavsiye edemiyoruz.

MARMARİS
09 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
20 : 00
2 SAAT

2017-04-01 : 2017-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Şampuan - Mayo - Fotoğraf makinesi
Astım hastası olan misafirlerimize bu turu tavsiye edemiyoruz.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

10 : 00
22 : 00
BU SAATLER ARASINDA İSTEDİĞİNİZ SAAT İÇİN REZERVASYON YAPABİLİRSİNİZ.

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
20TL
Kişi başı ücret Çocuk
10TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git