Marmaris Türk Gecesi

Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi - Marmaris Türk Gecesi -

KAFKAS DANSLARI:

Gecenin yıldızlarından olan dans grubu Kafkas dansları ile sizleri büyüleyecekler. Erkek kafkas dansçılarını seyrederek bile ayak parmak uçlarınız ve dizlerinizde sızı hissedebilirsiniz. Adrenalin dolu bu dansları alkışlarla izleyeceğinize eminiz.

Marmaris Türk Gecesi çeşitli folklorik dansları ile yerinizde duramayacaksınız

 


ERKEK DANSÖZ ‘ ZENNE’:

Normalde bayan dansözlere alışık olan gözleriniz bu gece değişik bir tecrübe edinecek. En az bayan dansözler kadar sizlerin eğlenmenizi sağlayacaktır.

Marmaris Türk Gecesi turunda kadın dönsöz ve erkek dönsöz vardır

 


ATEŞ ŞOVU:

Gecenin görselliğine renk katacak bir şovdur ateş şovu. İlgiyle ve hayretle izleyeceksiniz.

Marmaris Türk Gecesi turunda ateş şovu var

 

Akşam yemeği, LİMİTSİZ OLARAK TÜM GECE ;yerli içecekler, bira ve şarap tur ücretine dahildir
Otellerden alınış ve geri otellere bırakma - Akşam yemeği, Limitsiz yerli içecekler, bira, şarap - Giriş ücreti - Tur sigortası
Dvd - Bahşiş - Profesyonel fotoğraf - Diğer içecekler

Marmaris Türk Gecesi


  Marmaris Türk Gecesi Turu Marmaris’te akşamları yapılabilecek gece aktivitelerinden biridir. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir akşam geçirmenizi sağlayacak Marmaris Türk Gecesi Turunda akşam yemeği yanında yerli içecekler, bira ve şarap sınırsız olarak bardan alabilirsiniz. Yerli folklor dansları yanında ateş şovu ve Kafkas Dansları ile sizlere eğlenceli dakikalar yaşayacağınız bir akşam sunacaktır. Bayan dansözlere ek olarak erkek dansözde ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.

   Marmaris’te gündüz olduğu kadar gece de eğlence tüm hızıyla her gece devam ediyor. Marmaris Türk Gecesi turu da bu eğlencelerden biridir. Ailecek ve sevdiklerinizle gidebileceğiniz, gönlünüzce eğlenip güzel yemekler yiyebileceğiniz, folklorik müzikler ve yeri geldiğinde folklor ekibiyle bile dans edebileceğiniz turumuza şimdiden hoş geldiniz.

   Gecede çeşitli bölgelerin folklor ekipleri performanslarını sizlere sunacaklar. Kafkas danslarını hızlı dans ve gösterilerini pür dikkat izleyeceğinize eminiz.

   Ateş şovu görsel bir şölen tadında olacaktır. Işıkları karartarak yapılan bu ateş şovu gösterisini karanlıkta bile fotoğrafladığınız da muhteşem kareler elde edeceksiniz. Marmaris Türk Gecesi Turu her yaşa uygun bir turdur. Çocuklarınızla ve düğünlerde çalınan müzikler kadar olan ses seviyesi bebeğiniz için uygun olursa bebekleriniz ile bile gelebilirsiniz.

tikOtel Transferi

tikAkşam Yemeği

tikLimitsiz yerli içki, Bira, Şarap

tik Tur sigortası

images Bahşiş

imagesDiğer içecekler

imagesKişisel Harcamalar

images DVD – Fotoğraf

   Program akşam 20:30 civarında başlayacaktır. Servislerimiz sizleri programın yapılacağı yere getirdiğinde görevliler sizlere oturacağınız masaları gösterecektir. Masalarınızda su ve şarap bulunuyor olacak. Diğer yerli içkiler olan; kola, fanta, sprite, bira, rakıyı restaurantın açık büfesinden self servis olarak alabilirsiniz. Masanızda bulunan su ve şarap bittiğinde bunları bardan diğer içecekler gibi ücretsiz alabilirsiniz. Meze tabağı, ara sıcak ve ana yemek masanıza gelecektir.

   Marmaris Türk Gecesi turu saat 00:00’da sona erecektir. Program sona erdiğinde sizleri tekrar servislerimizle tekrar otelinize bırakacağız.

   Ertesi gün için kimseye söz vermeyin. Sizleri Marmaris Herşey Dahil Tekne Turuna davet ediyoruz. Detaylar için burayı tıklayınız.


tikTur Günleri: Salı – Perşembe – Cuma – Pazar

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın: Fotoğraf Makinesi.

tikÖneri: Her yaş için uygun bir turdur.

MARMARİS
19 : 30
Salı - Perşembe - Cumartesi -
00 : 00
4 Saat

2017-04-01 : 2017-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Turumuz tüm yaşlar grubundaki misafirlerimiz için uygundur.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

20 : 00
00 : 00
TUR BAŞLANGIÇ - BİTİŞ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
80TL
Kişi başı ücret Çocuk
40TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git