Marmaris Pamukkale Turu

Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu Marmaris Pamukkale Turu - Marmaris Pamukkale Turu

KLEOPATRA HAVUZU:

   Bu tarihi havuza girince suyunun sıcaklığı sizleri rahatlatacaktır. Ayrıca birçok hastalığa iyi geldiği bilinir. özellikle de romatizmal hastalıklara iyi geldiği ve rahatlattığı söylenir. Pamukkale’ye gelen birçok turist tarafından oldukça rağbet görmektedir.


NECROPOLİS:

   Necropolis’in anlamı  mezarlıktır ve Yunan dilinde ölü şehir anlamına gelir. Burada Geç helenistik dönem, Roma ve Doğu Roma dönemlerine ait mezar tipleri bulunmaktadır. Burada bulunan mezar tipleri oldukça ilginizi çekecektir.


TRAVERTENLER:

   Yeraltından çıkan kalsiyum içerikli suların yeryüzüne çıktıklarında oksijen ile girdiği reaksiyon sonucu oluşan travertenler eşsiz bir doğa harikasıdır.Bu reaksiyon sonucu ilk oluşan çözelti jel halindedir ve suyun akması ve kayaları kaplaması sonucu bu eşsiz güzellikler oluşmaktadır.

Kahvaltı ve öğle yemeği tura dahildir. İçecekler ekstradır.
Bahşişler, Cleopatra havuzu yüzme ücreti, kişisel harcamalar ve içecekler tur ücretine dahil değildir.
Otel transferi, Kahvaltı, Öğle yemeği, Pamukkale ören yeri giriş ücreti, Seyahat sigortası ve Türkçe rehberlik ücreti tur ücretine dahildir.

Marmaris Pamukkale Turu


    Marmaris Pamukkale Turu sizlere doğanın nasıl kendini özenle güzelleştirdiğini gösterecektir. Pamukkale doğal oluşum olan traverten ve tarihi dokusuyla eşsiz bir güzelliktedir. Marmaris Pamukkale Turu, tecrübeli, lisanslı profesyonel rehberlerimiz ile, konforlu ve klimalı otobüslerimiz eşliğinde seyahat süreniz 3 saat, yolculuğunuz 215 km olacaktır. Pamukkale’yi yerli yabancı bir çok turist ziyaret etmektedir. Bu doğa harikası yeri herkesin görmesi gerektiğini düşünüyoruz.

tikHotel Transfer                                                    imagesİçecekler

tikSeyahat Sigortası                                               imagesBahşişler

tikTürkçe Rehberlik                                               imagesKişisel Harcamalar

tikPamukkale Giriş Ücreti                                   imagesCleopatra Havuzu

tikKahvaltı & Öğle Yemeği

   UNESCO dünya mirası listesinde olan bu yer antik kenti, doğal traverten havuzları, Kleopatra sıcak su havuzu ve tarihiyle ülkemizde sayılı ayrıcalıklı güzellikteki yerlerden biridir. Her yerinden tarih ve doğal güzellik bulunan bu ören yerini gezmenizi sizlere tavsiye ediyoruz. Bu sebeple Marmaris Pamukkale Turu‘na giderken mutlaka yanınızda yüzme kıyafetleriniz olmalı. Güneş kremi ve güneş gözlüğünüzü de  yanınıza almanızı tavsiye ederiz. Bir başka yanınızda olması gereken şey de fotoğraf makinesi. Bembeyaz travertenler üzerinde harika fotoğraflarınız olacak. Bu fırsatı kaçırmamalısınız!

   Şuanki Pamukkale olarak bilinen yerde Roma Döneminde Hieropolis Antik Kenti bulunuyordu. Hieropolis eski dilde  su şehri anlamına gelmekteydi. Antik kentte Pamukkale travertenleri görselliği yanında aynı zamanda şifa merkeziydi. Romatizma, kalp ve özellikle deri hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir.

   Marmaris Pamukkale Turu programında iki buçuk – üç saatlik bir mola süresinde antik kenti gezebilir, traverten havuzlarında gezebilir ya da Kleopatra Antik Havuzunda yüzebilirsiniz. Antik havuzda yüzdüğünüzde vücudunuzun rahatladığını hissedeceksiniz. Birçok hastalığa iyi gelen tarihi bir havuzda yüzmek hoşunuza gitmez miydi?

   Marmaris Pamukkale Turu ücretine sabah kahvaltısı ve öğle yemeği dahildir. İçecekler ekstradır. Sizleri tur başlarken otelinizden alıp tur bitiminde tekrar otelinize bırakacağız.

Marmaris Tatili sırasında Marmaris Pamukkale  Turu gibi kültürel tur olan Marmaris Efes Turu‘nuda sizlere tavsiye ederiz. Daha detaylı bilgi için lütfen linki tıklayınız.


tikTur Günleri: Pazartesi – Çarşamba – Cuma – Cumartesi

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın:Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Yüzme kıyafetleri , Havlu.

tikÖneri: Yürüme zorluğu çeken kişiler için uygun bir tur değildir.

MARMARİS
06 : 30
Çarşamba - Cumartesi -
19 : 00
Tur süresi tam gündür.

2017-04-01 : 2017-10-15
Tur otobüsümüz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Yanınızda yüzme kıyafetleriniz ve havlunuzla birlikte turumuza katılmanızı tavsiye ediyoruz.
Yürüme güçlüğü çeken misafirlerimizin bu tura katılmamasını tavsiye ediyoruz.
Tur otobüsümüz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

06 : 30
19 : 00
TUR BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ SAATİ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
110TL
Kişi başı ücret Çocuk
60TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git