Marmaris Özel Tekne Turu

Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu - Marmaris Özel Tekne Turu -

Fosforlu Mağara

Yüzme molası yerilen bir nokta değil ancak tekne ile geçerken ilk olarak mağara yakınına kadar yanaşılacaktır. Bu mağaraya Fosforlu Mağara denir ancak bir diğer adı da Dilek Mağarasıdır. Tekneler buraya geri geri yanaşır ve misafirler demir parayı arkalarını mağaraya dönerek geriye doğru dilek dileyerek atarlar. Şimdiden tüm dileklerinizin kabul olması dileğiyle 🙂

marmaris özel tekne turu

Amos

Güzel bir yüzme molası koyudur. Teknede iken ya da yüzerken bu güzel sık çam ormanlarının kokusu burnunuzda olacak. Güneşlenirken huzur bulacaksınız.

marmaris özel tekne turu

TÜM İÇECEKLER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR. ÖĞLE YEMEĞİ FİYATA DAHİLDİR.
Tekne Turu - Kaptan tarafından verilecek olan Türkçe bilgi ( İngilizce bilgi verilir ) Otel alınış ve tekrar otele bırakma, Öğle yemeği.
Tüm içecekler ekstradır.

Marmaris Özel Tekne Turu ve Marmaris Özel Tekne Kiralama olarak sizlere son zamanların en önemli konusu olan sosyal mesafenin korunması açısından rahat edeceğiniz bir turdur. Arkadaşlarınız ya da aileniz ile birlikte sadece sizin olacağınız bir turdur. Teknede yalnızca kaptan ve yardımcısı olacaktır.

Bir çeşit Marmaris Tekne Kiralama hizmeti gibi olan ancak Günübirlik Tekne Turu hizmeti olan bu turumuzda program aşağıdaki gibidir.

Özel Tekne Turu Programı

Sizleri otelinizden aldıktan sonra teknemizin olduğu Uzunyalı sahiline getireceğiz. Tekne Kapasitesi 12 kişidir. Tur ücreti kişi başı ücreti değil, teknenin günübirlik ücretidir. Tekne kalkış saati sabah 10:00 olacaktır. Limana dönüş saati ise 17:00 olacaktır. Bu saatler arasında dört ya da beş koyda yüzme molası verilecektir. Hava şartlarına ve rüzgar durumuna göre gidilecek koy sayısı ve önce hangisinin olacağına kaptan karar verecektir. Öğle yemeği bu koyların birinde servis edilecektir. Dört ya da beş koyda mola maksimum mola sayısıdır. Siz eğer iki üç koyda durup daha fazla yüzme molası süresi isteyebilirsiniz. Bu konuda sizin seçiminiz önemlidir.

Gün boyunca tüm içecekler ücretli olacaktır. Kaptan içecek listesine gün içinde tüketilen miktarı yazacak, tur bitiminde içeceklerin ödemesi alınacaktır. Böylece her içecek aldığınızda para vermenize gerek kalmayacaktır. Teknede kredi kartı ödemesi olmayacağından yanınızda nakit getirmeniz gerekecek.

Öğle yemeği zengin bir menüye sahiptir. Tavuk güveç, salata, pilav ve meyve tabağı servis edilecektir. Vejetaryen iseniz lütfen bize bir gün önceden bilgi veriniz.

Sizlere bahsetmiş olduğumuz koylar: Akvaryum, Fosforlu Mağara (sadece resim çekebilmeniz için tekne yanaşacaktır), Kadırga, Kumlubük ve son olarak Yeşil Deniz.


Neden Özel Marmaris Tekne Turu?

Marmaris Tatili süresi boyunca bizlerin sizlere önereceği ilk tur Marmaris Tekne Turu olacaktır.  Marmaris etrafı sık çam ormanları ile çevrili bir tatil beldesi olduğu kadar kıyıları da masmavi koylarla çevrilidir. Sizler Marmaris Özel Tekne Turu yaparken bu güzellikleri bir arada görebileceksiniz. Hatta denize kadar inen ormanlardaki ağaçların dallarının denize doğru sarktığını göreceksiniz.


tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın: Havlu, Güneş kremi,nakit para, Güneş gözlüğü, Mayo

tikÖneri: Tur süresince lütfen tatile gelmeden önceki stresli zamanlarınızı düşünmeyin ve gözlerinizin göreceği bu güzelliklere odaklanın.

 

 

Bir diğer tur olan Marmaris Hisarönü Tekne Turu için tıklayınız.

MARMARİS
09 : 30
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
17 : 00
7 SAAT

2020-06-01 : 2020-10-30
Servisimiz sizi otelinizden alıp tekrar otelinize bırakacaktır.
Kişisel havlu, Mayo, Güneş kremi, Güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi, NAKİT PARA
TUR HERKES İÇİN UYGUNDUR.
Servisimiz sizi otelinizden alıp tekrar otelinize bırakacaktır.

10 : 00
17 : 00
TUR BAŞLANGIÇ - BİTİŞ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
1550TL
Kişi başı ücret Çocuk
1550TL
Bebek fiyatı
1650TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git
× How can I help you?