Marmaris Köy Turu

Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu Marmaris Köy Turu - Marmaris Köy Turu

Bayır ve Turgut Köy Halkı:

   Bayır ve Turgut Köylerinde yerel halk geçimini çoğunlukla arıcılıkla sağlar. Buna ek olarak ta tarım ve az da olsa küçük baş hayvancılığı yaparlar. Bu köylerin yakınında bulunan el dokuma halı satan bir kooperatifte bayanların çoğu halı dokur ve ev geçimi için paralarını kazanırlar.

Marmaris Köy Turu tüm günlük bir turdur


Turgut Köy Şelalesi:

   Şelale Marmaris’te bulunan endemik bir tür olan Sığla bir diğer adıyla Günlük ağaçlarıyla kaplı yazın bile buz gibi akan suyuyla ünlüdür. Eğer büyük şehirlerin gürültüsünden kaçmış biriyseniz, burası sizi vereceği huzurla çok rahatlatacaktır.Burada eski bir un öğütme amaçlı kurulmuş olan su değirmeni vardır.

Marmaris Köy Turu


Kız Kumu:

   Orhaniye sahilinde bulunan Kız Kumu Plajı her yıl birçok yerli ve yabancı turistlerin ziyaret noktası olmuştur. Plaja geldiğiniz insanların denizin ortasında yürüyor olduğunu göreceksiniz. Verilecek oln serbest zaman süresinde arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte eğlenceli dakikalar geçireceğiniz çok özel bir yerde olduğunuzu hissedecek ve unutulmaz fotoğraflar çekileceksiniz.

Marmaris Köy Turu

Öğle yemeği tura dahildir - İçecekler Ekstradır.
Öğle yemeği - Otel transferi - Tüm sigortalar - Giriş ücretleri - Türkçe rehberlik
Kişisel harcamalar - İçecekler - bahşiş

Marmaris Köy Turu


    Marmaris ilk bakıldığında sadece turizm yaşantısının olduğu bir bölge gibi görünür. Ancak Marmaris’in doğal güzelliklerle dolu olan bir köy hayatı da vardır. Turistik bir bölgeyi ancak o yörenin halkını tanıyınca daha iyi anlayabilirsiniz. Marmaris Köy Turu, bölgenin şivesini, kültür ve geleneğini, üretilen ürünler ve el işlerini  hafızanızda Marmaris ile ilgili daha derin ve güzel izler bıraktıracak bir gün sunuyor. Sizleri sabah 09:30’dan akşam 17:00’ye kadar sürecek eşsiz bir geziye davet ediyoruz.

   Marmaris Köy Turu sizleri sabah 09:30 civarında otellerinizden alarak başlar. İlk önce sizleri 2000 yıllık çınarın bulunduğu Bayır Köyü’ne götüreceğiz.Bayır köyünden sonra doğa ortasında sade bir yaşantısı olan Turgut Köyü’nü ziyaret edeceğiz. Burada Turgut Köy Camisini ziyaret edeceğiz. genelde Turgut Köyü camisini yabancı ziyaretçilere gösterilir ancak küçük bir köy camisinin avlusu sizlere enteresan gelecektir. Caminin avlusu aynı zamanda küçük bir köy meydanıdır. Burada birde köy meydanı kadar küçük bir kahvesi bulunur ki köyün yaşlıları burada  sohbet ederler.

tikTürkçe Rehberlik                                                images Kişisel Harcamalar

tikÖğle Yemeği                                                         images Bahşiş

tikGiriş Ücretleri                                                      images İçecekler

tikOtel transferi

tikTüm Sigortalar

   Öğle yemeğini bu güzel köyde yedikten sonra rotamızı Turgut Köy’de bulunan doğa harikası şelaleye çevireceğiz. Verilecek serbest zaman ile bu doğa harikası yeri gezdiğinizde güzelliği ile sizleri kendine hayran bıraktıracağına eminiz. Buradan ayrıldıktan sonra Orhaniye’de bulunan ve sizlere farklı bir deneyim yaşatacak olan sahiline götüreceğiz. Burada yarım saat verilen serbest zamanda Kız Kumu olarak ünlenen bu plajda denizin içine doğru kumlarda yürüdüğünüzde, suyun üzerindeymişsiniz gibi görüneceksiniz. Fotoğraf makinelerinizle inanılmaz görüntüler çekeceğinizi garanti ediyoruz.

   Kız Kumunda geçireceğiniz yarım saatlik eğlenceli dakikalardan sonra Marmaris Köy Turumuzu bitirip Marmaris’e dönüş yolculuğumuz başlayacaktır.

   Tarih ve kültürel tur sevenler için Marmaris Dalyan Turu‘nu önerebiliriz. Sizleri Marmaris Dalyan Turuna denizden ya da karadan götürebiliriz. Seçim size kalmış. Her ikisi de sizlere eğlenceli zamanlar geçirteceğine eminiz.


 

tikTur Günleri: Salı, Cuma, Pazar

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın: Rahat kıyafetler, Fotoğraf makinesi, Şapka. Güneş kremi, Güneş gözlüğü.

tikÖneri: Turun sadece şelale bölümünde yürüme zorluğu çekenler biraz zorlanabilir.

MARMARİS
09 : 30
Cuma -
17 : 00
TAM GÜN

2017-04-01 : 2017-10-15
Servisimiz sizi otelinizin dış kapısından alacaktır.
Rahat giysiler - Fotoğraf makinesi - Güneş Kremi
Turun sadece şelale bölümünde yürüme zorluğu çekenler biraz zorlanabilir.
Servisimiz sizi otelinizin dış kapısından alacaktır.

09 : 30
17 : 00
TUR BAŞLANGIÇ - BİTİŞ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
40TL
Kişi başı ücret Çocuk
20TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git