Marmaris Hisarönü Tekne Turu

Marmaris Hisarönü Tekne Turu - Marmaris Hisarönü Tekne Turu - Marmaris Hisarönü Tekne Turu - Marmaris Hisarönü Tekne Turu - Marmaris Hisarönü Tekne Turu -

Marmaris Hisarönü Herşey Dahil Tekne Turu

 

Hisarönü Tekne Turu hangi yaş gurubuna uygundur?

Marmaris Hisarönü Tekne turunda herhangi bir yaş sınırlaması yoktur ancak genelde çocuklar için daha eğlenceli geçtiği kesindir. Kamelya adasında görecekleri keçiler ve tavşan adasında görecekleri tavşanlar ile ilginç bir gün yaşayacaklar. Sevgili yaşlı misafirlerimiz ise teknenin alt katında gölgede daha serin ve ferah bir yerde turlarına devam edebilirler.

Marmaris Hisarönü Tekne Turu

 

Öğle Yemeği ve İçecekler 

Ege Adaları turu olarak ta tanınan turumuzda gün boyu sınırsız içecek servisi yapılmaktadır. Sınırsız bira, şarap ve meşrubatlar ile kahve, çay ve su  tur fiyatına dahil olacaktır. Öğle yemeği menüsünde ise Köfte ve ya tavuk, salata ve makarna bulunmaktadır.

Marmaris Hisarönü Tekne Turu

 

Nasıl Gidilir?

Her zaman olduğu gibi sizleri servislerimiz ile otellerinizden alıp tur bitiminde tekrar sizleri otellerinize servislerimiz bırakacaktır. Teknemizin bulunduğu yere kadar sürecek olan yarım saatlik sire boyunca birçok güzel manzaraya ve doğal görüntüye şahit olacaksınız. Üstelik otel servisi ücrete dahil olacaktır.

Öğle Yemeği ve içecekler ( Meşrubat - Şarap - Bira - Su - Çay - Kahve ) tur ücretine dahildir.
Bot Turu - Hotel Transferi - Öğle Yemeği - Meşrubat - Şarap - Bira - Su - Çay - Kahve - Türkçe rehberlik - Seyahat Sigortası
Kişisel harcamalar

   Ülkemizin doğası, denizi ile en güzel, en özel yöresi cennet Marmaris’imizde yapılması gereken aktivitelerden biri olan Hisarönü tekne Turu sizleri mavinin ve yeşilin buluştuğu muhteşem bir gün geçirmeye davet ediyor. Görülmesi gereken eşsiz güzellikteki koyları, adaları huzur dolu bir ortamda keşfetmek, denizin maviye tutkusunu doyasıya hissetmek için Marmaris Hisarönü Tekne Turu siz değerli misafirlerimizi bekliyor.


Marmaris Hisarönü Tekne Turu


tikHotel Transferi                                                    imagesKişisel Harcamalar

tikSeyahat Sigortası                                               imagesBahşişler

tikTürkçe Rehberlik

tikHisarönü Tekne Turu

tikÖğle Yemeği

tikİçecekler


Hisarönü Tekne Turu   


Marmaris’e gelipte tekne turuna katılmayan yoktur desek yeridir. Eğer yine tekne turuna katılmak istiyorsanız henüz keşfedilmeyen doğa harikası adaları, koyları güzellikleri görmek, sıra dışı bir gün geçirmek ve günün sonunda iyi ki katılmışım diyeceğiniz bir tur.

    Hisarönü Körfezi’nden hareket eden teknemiz minimum 4 maksimum 6 farklı koy ya da adalarda yüzme molası ile güzel bir gün geçirmeniz için hizmetinizde. Akvaryum Koyu, Dişlice Adası, Selimiye Koyu, Kamelya Adası, Kızkumu Marmaris Hisarönü Tekne Turu mola noktalarımızın bazıları.

   Servislerimiz sizi otelinizden aldıktan sonra yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuktan sonra Kızkumu plajında sizleri bekleyen teknemize götürecektir. Yanınızda mutlaka güneş gözlüğü ve ayrıca güneş kreminiz olsun. Marmaris Tatili süresinde hangi tekne turuna giderseniz gidip mutlaka yanınızda deniz gözlüğü de olması deniz dibinde bulunan yaşamı görme fırsatı verecektir. Ege bölgesinde bir çok sakin koylar bulunduğundan bu koylardaki deniz dibi yaşamını kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Fotoğraf makinenizle birçok doğal güzelliği fotoğraflayacağınız gibi sizlere Kamelya Adasında tarihi yapı fotoğrafları da sunacaktır. Kamelya Adasında bulunan 1800 yıllık tarihi küçük kilise  ve yerde bulunan tarihi mozaik sizleri etkileyecektir. Kiliseye çıktığınızda yukarıdan muhteşem bir manzara sizleri bekliyor olacak. Kilisenin yanında bulunan dilek ağacına kurdela bağlamayı sakın unutmayın. Tüm dileklerinizin hayırlı bir şekilde gerçekleşmesini dileriz.

  Turumuz bittiğinde sizleri tekrar otelinize bırakacağız.  Marmaris’te bulunan diğer tekne turlarına katılmaz isterseniz eğer burayı tıklayınız.

 

Marmaris Ege Adaları Turu                      Marmaris Ege Adaları Turu

tikTur Günleri: Haftanın her günü.

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın:Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Yüzme kıyafetleri , Havlu, Şapka, Deniz gözlüğünün varsa eğer yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz.

tikÖneri: Bu turumuzda herhangi bir kısıtlamamız yoktur ancak yürüme güçlüğü bulunan misafirlerimiz yaklaşık 70 metre yukarıda olan Kamelya Adasındaki küçük kiliseye çıkamayabilirler.

MARMARİS
09 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
17 : 00
Tüm Gün

2018-05-01 : 2018-09-30
Tur otobüsümüz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Yüzme kıyafetleriniz, Şapka, Havlu, Sun Güneş Kremi, Deniz gözlüğünüz varsa mutlaka yanınızda getirmenizi tavsiye ediyoruz.
Bu turumuzda herhangi bir kısıtlamamız yoktur ancak yürüme güçlüğü çeken misafirlerimiz 70 metre civarında yukarıda olan Kamelya Adasındaki küçük kiliseye çıkamayabilirler.
Tur otobüsümüz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

09 : 00
17 : 00
TUR BAŞLANGIÇ - BİTİŞ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
60TL
Kişi başı ücret Çocuk
30TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git