Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu

Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu - Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu -

MARMARİS TEKNE TURU

   Aileniz ve arkadaşlarınızla masmavi koylarda gezebileceğiniz  mükemmel bir turdur. Cennet adası, Amos, Akvaryum, Kumlubük, Turunç, gibi farklı ve huzur dolu koyları görüp 2 farklı noktada fotoğraf molası vereceksiniz.

Marmaris Herşey Dahil Bot Turu kafa dinleyebileceğiniz bir turdur


MARMARİS GEZİ TEKNESİ

   Herşey dahil Marmaris Tekne turu’nda öğle yemeği ve meşrubat, bira, şarap, su, gün boyunca sınırsız olarak tur ücretine dahildir. Öğle yemeğiniz tekne personeli tarafından masanıza getirilecektir.

Marmaris Herşey Dahil Bot Turu ailenizle birlikte güneşin ve masmavi denizin tadını çıkarabileceğiniz bir turdur


NASIL GİDEBİLİRİM?

   Sizleri otellerinizin dış kapısından servislerimiz ile ücretsiz olarak alacağız ve tur bitiminde tekrar sizleri sabah almış olduğumuz noktaya bırakacağız.

Marmaris Herşey Dahil Bot Turu temiz havada güneşin ve mavi koyların sizi rahatlatacağı bir turdur

 

Öğle Yemeği ve limitsiz meşrubat, bira, şarap ve su.
Tüm sigortalar, Otel servisi, öğle yemeği, limitsiz meşrubat, Bira, Şarap, Teknede Türkçe Bilgilendirme,
Diğer içecekler, kişisel harcamalar.

Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu

   Marmaris Tatili sırasında katılmanız gereken turlardan bir tanesi de Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu‘dur. Bu tur sizlere Marmaris’e denizden bakma fırsatı verirken eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu tam gün bir turdur.Fiyata dahil olan buz gibi içeceğinizi yudumlayıp öğle yemeğinizi yerken eşsiz koyların turkuaz mavi rengini ve yemyeşil doğasını seyredebilirsiniz. Denize girerken mis gibi çam kokusu aldığınızı bir düşünün.

   Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu tüm yıl boyunca durmadan çalışıp, yaşadığınız şehirde stres dolu zamanları sizlere unutturacak sayılı turlardan biridir. Bizler Marmaris’te doğaya yakın olmanın insan üzerinde olumlu etkiler bıraktığını düşünürüz ve genellikle misafirlerimize sunduğumuz turlarımızı bu fikre göre programlarız. Tur süresince öğle yemeği ve içecekler konusunda ekstra ödemeler konusunda endişe etmeden tura dahil olan limitsiz meşrubat, şarap, çay, kahve, su gibi içeceklerden faydalanıp güzel bir gün geçirmenizi sağlayacağız. Üstelik bota nasıl gideceğim diye düşünmenize de gerek olmayacak. Sizleri otelinizden alıp tur sonunda tekrar otelinize bırakacağız. Böylelikle ulaşım sorununuzda olmayacak.

   Tur boyunca bot personeli hangi koyda olduğunuzu ve ne kadar mola verildiği konusunda sizlere Türkçe bilgi vereceklerdir. tura gelirken yanınızda mutlaka güneş kreminizi getiriniz. Ayrıca şapka ve gözlükte getirmenizi tavsiye ederiz. Teknede havlu olmayacağından ve hijyen kuralları gereği kendi havlunuzu getirmeniz gerekecektir. Deniz gözlüğünüz varsa bu turda mutlaka yanınızda getirin. cam gibi koylarda derin mavinin güzelliklerini görmek için bundan iyi bir fırsat olamaz.

 

tikTüm Sigortalar                                                  images Bahşiş

tikBot Turu Transferi                                            imagesKişisel Harcamalar

tikBotta Türkçe Bilgilendirme

tikBot Turu

tikÖğle Yemeği

tikLimitsiz meşrubat, Bira, Şarap.

   5 Farkı noktada her biri yaklaşık 45 dakikalık yüzme molalarıyla keyifli bir gün sizleri bekliyor. Gün boyunca 2 noktada fotoğraf molası verileceğinden yanınızda mutlaka fotoğraf makinenizi getirmenizi tavsiye ediyoruz. Aileniz ve arkadaşlarınızla çekileceğiniz fotoğraflarda yüzlerinizin güleceğine eminiz.

   Aileniz ve arkadaşlarınızla yoğun stresten uzaklaşmak için Marmaris’e tatile geldiğinizi biliyor ve şezlongunuza uzanıp güneşin sizleri rahatlatacağını, masmavi sularda yüzmenin sizlere keyif vereceğini düşünüyoruz.

tikTur Günleri: Hergün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın: Havlu – Mayo – Güneş gözlüğü – Deniz gözlüğü – Güneş kremi – Şapka

tikÖneri: Yaz dönemi yoğunluğundan dolayı biran evvel yerinizi ayırtmanızı öneririz. Marmaris Tekne Turunun ve denizin ve güneşim tadını çıkarın 🙂

 

Marmaris tekne turu

MARMARİS
09 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
16 : 30
TAM GÜN

2017-04-01 : 2021-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Mayo, şapka, havlu, güneş kremi, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi
Turumuz herkes için uygundur.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

09 : 00
16 : 30
TUR BAŞLANGIÇ - BİTİŞ

Muhteşem bir tur

Sent by Pınar from Turkey, 6 Nisan 2017


Muhteşen bir gündü. Çocuklarımızla harika bir gün geçirmemizi sağladığınız için çok teşekkür ederiz. Yardımlarınız için de ayrıca teşekkür ederiz.

Süper

Sent by Metin & Sedef from Turkey, 4 Nisan 2017


Herşey için çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir turdu. Marmaris koyları gerçekten harika. İzmir'den selamlar :)

Teşekkür ederiz

Sent by Efsal from Turkey, 10 Nisan 2017


Tüm yardımlarınız için teşekkür ederiz. Bodrumdan sıkılıp Marmaris'i tercih ettiğimiz için çok mutluyuz. Doğa ve deniz inanılmaz güzeldi. Tekrar görüşmek üzere. Sevgiler.

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
75TL
Kişi başı ücret Çocuk
35TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git