Marmaris Go Karting

Marmaris Go Karting - Marmaris Go Karting - Marmaris Go Karting - Marmaris Go Karting - Marmaris Go Karting - Marmaris Go Karting - Marmaris Go Karting - Marmaris Go Karting -

NEDEN GO KART?

Size Marmaris içinde değişik ve heyecan içeren bir seçenek sunmak istiyoruz. Özel yapım Go Kart araçlarını kullanırken alacağınız heyecan ve hissedeceğiniz adrenalin ve parkurumuzun konumu sayesinde size keyifli ve unutulmaz bir deneyim kazandırıyoruz.

Marmaris Karting hazırlanmış özel pistinde size adrenalin sunuyor


GÜVENLİKLİ Mİ?

Düzenlemekte olduğumuz bütün gezilerimiz gibi Marmaris Go Kart turumuzda da güvenliğiniz bizim için ön plandadır. Bütün güvenlik önlemleri ve belgeleri yetkililer tarafından alınmış olup, tarafımızca görülmüştür.

Marmaris Karting için deneyime gerek yok


NASIL GİDEBİLİRİZ?

09:00 – 23:00 arasında rehberlerimiz tarafından her saat başı yapılan ücretsiz otel transferlerimizden yararlanabilirsiniz. Tur bitiminde otele geri dönüşünüz yine ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Marmaris Karting rekabet hiç bu kadar zevkli olmamıştı

Yiyecek ve içecek ekstradır.
Tur sigortası - Otelden alınış ve otele bırakılış - Emniyet ekipmanları - Go Kart turu - Türkçe rehberlik - Eğitmenler
Yiyecek ve içecekler - Kişisel harcamalar

Marmaris Go Karting


    Marmaris’te en iyi aktivitelerin arasında yer alan Marmaris Go Karting size eğlencenin ve arkadaşlarınızla beraber yapabileceğiniz ortak bir organizasyonu sunuyor. Hemen her yaşa hitap eden Marmaris Go Karting Turumuz tatilinizi yaparken farklı bir şeyler denemek isteyenler için size bir fırsat sunmakta. Kimin daha iyi olduğunu göstermek için size verilen 20 tur, bunun ispatını kanıtlamak için ise profesyonel fotoğrafçılarımız size yardımcı olacaktır. Ayrıca dilerseniz değişik paketler halinde olan 40 turluk, 60 turluk paketlerimizde mevcuttur.

tikTransfer                                                            imagesİçecekler

tikEğitmenler                                                        imagesBahşiş

tikTürkçe rehberlik                                             imagesKişisel Harcamalar

tikTur sigortası

tikGüvenlik Ekipmanları

   Sizler için özel olarak hazırlanmış parkur Marmaris içinde bulunmaktadır. Bulunduğu konum açısından otellere çok yakındır ve ulaşımı kolaydır. Üstelik saat 09:00 – 23:00 saatleri arasında istediğiniz zaman yapabilir ve ücretsiz otel transferi servisinden yararlanabilirsiniz.

Otellerinizden sizleri servislerimiz ile alacağız. Sizleri Marmaris Go Karting merkezine servislerimiz ile getirdiğimizde ilk önce sizlere tecrübeli ekibimiz araçlar ve güvenlik ile ilgili bilgiler verecektir.

   20 turluk bir adrenalin yarışı sizleri bekliyor olacak. Bu 20 tur takribi 10 ve ya 12 dakika sürecektir. Sitemizde alacağınız Marmaris Go Karting turu 20 turluk bir turdur. Ancak dilerseniz 40 turluk ve ya 60 Turluk  Marmaris Go Karting turu da alabilirsiniz. Bunun için rezervasyon yaparken not kısmına kaç tur almak istediğinizi yazınız. Sizlere mutlaka fiyat hakkında dönüş yapacağız.

   Marmaris Tatili Sırasında adrenalin patlaması yaşarken aynı zamanda Marmaris’in merkezinde ve yüksekte olan parkurdan bakınca Marmaris’i kuş bakışı görebileceksiniz. Üstelik her gün ve gün içinde her saat başı istediğiniz tarih ve saatte arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte kıyasıya bir yarış içine girebilirsiniz.

   Yanınıza güneş gözlüğü ve güneş kremi almayı unutmayın. Fotoğraf makinesi getirirseniz harika ve unutulmayacak anılarınızı resimlemiş olursunuz. Kıyafet seçiminiz için rahat kıyafetleri sizlere öneriyoruz. Go Kart turlarınızı tamamladığınızda servislerimiz sizleri tekrar otelinize geri bırakacaktır.

   Marmaris Tatili sırasında adrenalin dolu diğer turlarımız için lütfen tıklayınız. 


tikTur Günleri: Her Gün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın:Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Ekstra kıyafet, ayakkabı.

tikÖneri: Fiziksel zorluk çeken misafirler için bu turu tavsiye edemiyoruz.

MARMARİS
00 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
00 : 00
TUR TOPLAM SÜRESİ 2 SAATTİR.

2017-03-01 : 2017-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Rahat giysi - Güneş gözlüğü - Güneş yağı.
Yürüme engelli müşterilerimize tavsiye edemiyoruz.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

10 : 00
11 : 00
1. GRUP
11 : 00
12 : 00
2. GRUP
12 : 00
13 : 00
3. GRUP
13 : 00
14 : 00
4. GRUP
14 : 00
15 : 00
5. GRUP
15 : 00
16 : 00
6. GRUP
16 : 00
17 : 00
7. GRUP
17 : 00
18 : 00
8. GRUP

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
50TL
Kişi başı ücret Çocuk
50TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git