Marmaris Denizaltı Turu

Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu - Marmaris Denizaltı Turu -

Marmaris Semi Submarine

   Marmaris’in en gözde turlarından biri haline gelmeye başlayan Marmaris Deniz Altı Turu sizlere diğer Marmaris Tekne Turu zevkinden başka denizin altını da görme zevkini tattıracaktır.

marmaris denizaltı turu

Marmaris Su Altı Dünyası

   Semi Submarine tarzında yapılmış olup Marmaris Deniz Altı Safari için ideal olan teknemiz, Marmaris Deniz Altı Turu sırasında sizlere büyülü ve olağan üstü dakikalar sunacaktır. Ayrıntılı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numarasından bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

marmaris denizaltı turu

Kimler için uygun?

Marmaris Semi Submarine Tekne Turu aileniz ve sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı ile katılabileceğiniz Marmaris Tekne Turudur. Üst katta şezlongunuda güneşin tadını çıkarabileceğiniz gibi alt katta güneşten uzak serin bir ortamda zaman geçirebilirsiniz.

marmaris denizaltı turu    marmaris denizaltı turu

Yemekler tur ücretine dahildir ancak içecekler ücrete dahil değildir.
Öğle Yemeği - Otelden alınış ve tekrar otele bırakma - Marmaris su altı safari -
Bahşişler, kişisel harcamalar - içecekler

Marmaris Denizaltı Turu

Marmaris Tekne Turu içinde en eğlenceli olan tekne turların biri de Semi Submarine yani Marmaris Denizaltı Turu diyebiliriz. Su altı safari turu da denilen Marmaris Denizaltı Turu ile Marmaris’i denizden seyredebileceğiniz gibi, Marmaris’in güzel koylarını da teknenin altında bulunan camlı seyir odasından izleyebilirsiniz.

   Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte çok heyecanlı bir tur olacağına emin olabilirsiniz. Marmaris Tekne Turu gibi yüzme molaları yanı sıra bu turda ister yüzme molalarında Marmaris’in eşsiz koylarında yüzmenin tadını çıkarın ister camlı özel bölüme geçip deniz altı güzelliklerini izleyin. Üstelik tekne hareket halindeyken de bu özel odada oturup denizin altını izleyebilirsiniz.

   Marmaris Denizaltı Turu sırasında Semi Submarine tarzında inşa edilen teknemiz ile fosforlu mağara ziyaretinden sonra Kadırga körfezinde denizin altında bulunan amforaları görme şansınız olacaktır. Su altı safari turu olarak ta adlandırılan bu turda Marmaris’in yakınlarında bulunan batık bir gemiyi teknenin altındaki özel camlı bölmeden izleyebilirsiniz.

tikTüm Sigortalar                                                      images Bahşiş

tikBot Turu Transferi                                               images İçecekler

tikBotta Türkçe Bilgilendirme                              images Kişisel Harcamalar

tikBot Turu

tikÖğle Yemeği

   Semi Submarine tarzında dizayn edilmiş ve su altı safari için tasarlanmış teknemiz hem büyükler hem çocuklar için eğlenceli dakikalar sunuyor.

   Sizleri yine otellerinizden servislerimizle aldıktan sonra teknemize getiriyoruz. Öğle yemeği tur ücretine dahil olacaktır. İçecekler ve diğer harcamalar ekstra olacaktır.

   Yanınızda mutlaka sizleri ve çocuklarınızı güneşten korumak için güneş kreminizi getirmeyi unutmayınız. Kendiniz yüzerken denizin dibini görmek istiyorsanız deniz gözlüğünüzü de yanınızda getirebilirsiniz.

   Su altı safari turu olarak ün kazanmaya devam eden bu turumuz çok rağbet gördüğünden lütfen en kısa zamanda bizleri arayarak ya da sitemizden rezervasyon yaparak yerinizi ayırtınız. Yaz sezonunun yoğun geçmesi sebebiyle Marmaris Denizaltı Turu neredeyse yok satmaktadır.

   Her zaman olduğu gibi tur bitiminde sizleri tekrar kaldığınız otellerinize sabah sizleri aldığımız gibi geri otellerinize bırakacağız. Gidiş geliş için ekstra araç ücreti olmayacağından gönül rahatlığıyla Marmaris Tatiliniz sırasında muhteşem bir gün geçireceksiniz.

   Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız 5M Turizm müşteri hattı olan 0 546 428 72 23 numaralı telefondan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer tekne turlarımız: Marmaris tekne turuMarmaris herşey dahil tekne turuMarmaris Hisarönü tekne turu

MARMARİS
08 : 30
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
16 : 30
7 Saat

2018-05-01 : 2018-10-30
Sizleri otellerinizden servislerimiz ile alıp, tur bitiminde tekrar sizleri servislerimizle otelinize bırakacağız.
Deniz gözlüğü - Şapka - Güneş kremi - Güneş gözlüğü - Havlu - Mayo
XXX
Sizleri otellerinizden servislerimiz ile alıp, tur bitiminde tekrar sizleri servislerimizle otelinize bırakacağız.

09 : 00
16 : 30
TUR BAŞLANGIÇ SAATİ - TUR BİTİŞ SAATİ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
70TL
Kişi başı ücret Çocuk
35TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git