Marmaris Dalyan Turu

Marmaris Dalyan Turu - Marmaris Dalyan Turu - Marmaris Dalyan Turu - Marmaris Dalyan Turu - Marmaris Dalyan Turu - Marmaris Dalyan Turu - Marmaris Dalyan Turu -

Dalyan Çamur Banyosu:

   Dalyan çamur banyosu çocuklarınız ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçireceğiniz bir yerdir. Burada öncelikle çamur havuzuna girip olabildiğince üzeriniz çamur ile kaplamanızı öneriyoruz, ancak bunu yapmadan önce üzerinizde tüm metal takılarınızı çıkarmanız gerekiyor. Üzerinizi çamur ile kapladıktan sonra güneşte kuruyana kadar beklemelisiniz. Merak etmeyin, üzerinizdeki çamuru çıkarmak için bol akan duşlar tesisin içinde mevcut. Duşunuzu aldıktan sonra sıcak suyu olan termal havuza girmelisiniz. Romatizma ve eklem ağrıları başta olmak üzere bir çok rahatsızlığa iyi geldiği söylenir. Birde çamur ve termal havuz kürünü yapanların 10 yaş genç göründüğünün söylenmesi de sanırım sizleri bunu denemeye itecektir.

Marmaris Dalyan Turu çamur banyosu cildinize iyi gelecek


Dalyan Kaya Mezarları:

   Marmaris Dalyan Turu esnasında ilginizi çekecek yerlerden biride kaya mezarları olacaktır. Nehir üzerinde tekne ile kaya mezarlarının karşısında duracak ve rehberlerimizden Kaya Mezarları, Antik Kaunos Kenti ve Dalyan ile ilgili bilgiler almış olacaksınız. Antik Kaunos kentinde bulunan bu kaya mezarların ikisi helenistik döneme dört tanesi de Roma dönemine aittir. rehberlerimizin anlatacağı mitolojik öyküler ve efsanelerin hoşunuza gideceğine eminiz.

Marmaris Dalyan Turu tarihi ile unutulmaz bir yer


İztuzu Plajı:

   Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı bu altın renkli plaj sizleri kendisine hayran bıraktıracaktır. Çocuklarınız için ayrı bir eğlence noktası olacak olan bu plaj 7 km uzunluğundadır. Plajın özel yapan noktalardan biri de; deniz tarafında tuzlu suda yüzmüş olurken, diğer göl tarafına geçtiğinizde tatlı suda yüzmüş olursunuz. Belli dönemlerinde Caretta Caretta Kaplumbağaları bu plaja yumurtalarını bırakır. Eğer plajı gezerken demir kafesler görürseniz lütfen bu kafeslerin yanından geçiniz. Bu kafeslerin altında Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtaları bulunuyor.

Marmaris Dalyan Turu görülmesi gereken nadir yerlerden biri

Öğle yemeği ücrete dahildir - İçecekler dahil 'değildir'.
Otel Transferi - Seyahat sigortası - Türkçe Rehberlik Hizmetleri - Dalyan içindde tekne turu - Tüm giriş ücretleri - Öğle Yemeği
İçecekler - kişisel harcamalar

Marmaris Dalyan Turu


   Marmaris Dalyan Turu sabah saat 08:30’da otellerinizden sizleri almamızla başlar ve akşama doğru saat 19:00’da sizleri otellerinize bırakmamızla son bulur. Turumuz tam günlük bir turdur. Dalyan Marmaris’ten 70 km uzaklıktadır. Marmaris Dalyan Turu boyunca sizlere konforlu ve klimalı otobüslerimizle hizmet verip turunuz bitip otellerinize bırakılana kadar profesyonel rehberlerimiz eşlik edecektir. Turumuzda ayrıca 2 saat boyunca Dalyan nehrinde tekne gezisi yapmış olacaksınız.

tikHotel Transferi                                                            images İçecekler

tikSeyahat Sigortası                                                       images   Bahşişler

tikTürkçe Rehberlik Hizmeti                                        imagesKişisel harcamalar

tikDalyan İçinde Tekne Turu

tikTüm Giriş Ücretleri

tikÖğle Yemeği

   Dalyan’a vardığımızda öncelikle ünlü çamur banyosuna sizleri götüreceğiz. Çamur banyosunda aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Çamur banyosuna girmeden önce tüm metal takılarınızı çıkarmanızı öneriyoruz. Buradaki çamur tüm metal takılarınızın kararmasına sebep olabilir. Çamur ile her tarafınızı kapladıktan sonra güneşte kuruyana kadar beklemelisiniz. Tesis içinde bir çok bol suyu ile akan duşlar olduğundan üzerinizdeki çamuru rahatlıkla çıkarabileceksiniz. Duş aldıktan sonra sıcak suyu olan termal havuza girmenizi öneriyoruz. Buradaki termal suyun eklem ve romatizma başta olmak üzere birçok hastalığa iyi geldiği söylenir. Diğer yandan Çamur ve bu termal suyu kürünü yapanların on yaş gençleştiği söylenir.

   Çamur banyosundan sonra yemek molası ve daha sonrasında Dalyan’ın simgesi haline gelmiş ünlü kral mezarlarının önünde tekne ile durup profesyonel rehberlerimizden tarihi bilgiler almış olacaksınız. Bir çok mitoloji, efsaneler ve genel dalyan bilgisi ile rehberlerimiz sizleri tarihe bir yolculuğa çıkarmış olacak.  Kaya Mezarları hakkında bilgi alırken bu anı fotoğraf makinelerinizle dilediğiniz ölümsüzleştirebilirsiniz.

   Yaklaşık 15 – 20 dakikalık kaya mezarları molasından sonra altın renkli kumuyla ünlü İztuzu plajına sizleri götüreceğiz. Caretta Caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı bu plajda deniz tarafında tuzlu suda, göl tarafında tatlı suda yüzme imkanı bulacaksınız.

   İztuzu plajından sonra Marmaris’e döneceğiz. Sabah sizleri almış olduğumuz noktalara sizleri bırakıp turumuzu noktalayacağız.

   Marmaris Dalyan Turu için karadan otobüsler ile değilde denizden tekne ile gitmek isterseniz eğer denizden Dalyan Turu için burayı tıklayınız.


tikTur Günleri: Hergün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın    :Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Yüzme kıyafetleri , Havlu, Şapka.

tikÖneri    : Çamur banyosuna girmeden önce lütfen takılarını çıkarınız. Çamur takılarınızı karartabilir.

 

Marmaris Dalyan tekne turu

MARMARİS
08 : 30
Pazartesi - Salı - Perşembe - Cumartesi -
19 : 00
TÜM GÜN

2017-04-01 : 2017-10-15
Tur otobüsümüz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Havlu - Mayo - Güneş gözlüğü - Güneş kremi - Şapka
Yürüme zorluğu olanlar için tur uygun değildir.
Çamur banyosuna girmeden önce lütfen takılarını çıkarınız. Çamur takılarınızı karartabilir.
Tur otobüsümüz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

08 : 30
19 : 00
TUR BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
60TL
Kişi başı ücret Çocuk
30TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git