Marmaris Dalış Turu

Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu - Marmaris Dalış Turu -

 

MARMARİS’TE DALIŞ

   Birbirinden güzel koylara sahip olan Marmaris bir turizm cenneti ve deniz altı yaşamıyla da oldukça zengindir. Dünyanın dört bir yanından gelen turistler, deneyimli ve eğitimli eğitmenler eşliğinde Marmaris’in deniz altı yaşamını keşfediyorlar. Uzun sahil şeridi ve muhteşem doğasıyla Marmaris’te 52 farklı dalış noktası bulunmaktadır. Deneyimli ekibimiz sizi bunların içinden en güvenli ve Dalış Turuna en uygun olan 2 tanesinde dalış turu yapılacaktır. Her dalış 20 ile 30 dakika arasında sürmektedir. İlk dalış 3 metre ile 5 metre arası, ikinci dalış ise 10 metre ile 15 metre arasında profesyonel eğitmenler eşliğinde gerçekleşir.

Underwater shoot of a young couple diving with scuba in a tropical sea and showing ok signal


GÜVENLİK

   Tüm dalış ekipmanları ve gerekli önlemler profesyonel eğitmenlerimiz tarafından alınmaktadır. Tek yapmanız gereken dalış esnasında eğitmenlerimizi gözetlemektir.

Marmaris Dalış Turu eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacak


NASIL GİDEBİLİRİM?

   09:30 – 18:00 saatleri arasında olan tam günlük turumuz için ücretsiz otel transferlerimizden yararlanabilirsiniz. Tur bitimi otele geri dönüşünüz yine ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Marmaris Dalış Turu gününüzü değerlendirebileceğiniz en iyi aktivite

Öğle Yemeği tur ücretine dahildir - İçecekler dahil değildir.
Tüm sigortalar - Tüm Ekipmanlar - Türk Eğitmenler - Öğle Yemeği - Otel transferi
DVD - Tips - Personal Expenditures - Drinks

Marmaris Dalış Turu


   Egenin incisi olarak bilinen Marmaris’in masmavi sularının altındaki yaşamı sizlere Marmaris dalış Turu gösteriyoruz. Tekneyle sizleri su altındaki canlıları en iyi şekilde gözlemleyebileceğiniz yerlere gidip, oradaki hayatı sizlere sunuyoruz. İşlerinin uzmanı eğitmenler tarafından yapılan bu turumuzda dalış hakkında hiçbir tecrübeniz olmasa dahi Marmaris Dalış Turunu gerçekleştirebilir ve dalış konusunda deneyim kazanabilirsiniz. Eğer ailenizde veya arkadaşlarınızın arasında dalış yapmak istemeyen fakat tura katılmak isteyenlerde katılabilirler ve dalış fiyatından olarak çocuk fiyatı olarak ücretlendirilir.


tikHotel Transferi                                                         imagesİçecekler

tikTüm Sigortalar                                                         imagesBahşişler

tikTüm Ekipmanlar                                                      imagesKişisel Harcamalar

tikÖğle Yemeği                                                             imagesDVD

tikTürkçe Eğitmenlar


   Servislerimiz diğer turlarda olduğu gibi Marmaris Dalış turumuzda da sizleri otelinizden alacaktır. Servisler sizleri Marmaris Merkezinde demirlemiş olan teknemize getireceklerdir. Görevli personel sizlere tekneye kadar eşlik edecektir. Tekneye geldiğinizde ilk önce size dalış hakkında önemli bilgiler verilecektir. Dalış eğitmenleri alanında çok tecrübeli hocalardır. Sizlere tavsiyemiz kendilerini can kulağı ile dinlemenizdir. Burada eğitmenlerin açıklamaları sizlere dalış sırasında çok faydalı olacaktır. Daha önce dalış yapmış olsanız dahi ve her ne kadar dalış konusunda bilgi sahibi olursanız olun mutlaka dalış hocalarını dinleyin. Ayrıca sizlere dalış öncesi sağlık durumunuzu yazacağınız formlar dağıtılacaktır. Bu formlara doğru bilgiler yazmanız çok önemlidir. En ufak bir sağlık sorununuz var ise ya da vardı ise mutlaka bu formlara yazın.

   Dalıştan önce verilen eğitimlerden sonra dalışı gerçekleştirecek ve aynı zamanda profesyonel olan dalış eğitmenlerimiz de dalış esnasında size eşlik edecektir. Bu özel günü ekipten arkadaşlarımız su altı kameralarıyla ölümsüzleştirecektir.  Yaz sezonu boyunca her gün olan Marmaris Dalış Turumuzda tüm sigortalar, dalış ekipmanları, öğle yemeği ve transfer ücretleri fiyatlarımıza dahildir.

   ”’ Marmaris Dalış Turu için minimum yaş sınırı 14’tür.Tüm dalış yapacak misafirlerimizden yetişkin ücreti alınacaktır. Dalış yapmayanlardan dalmayan ücreti alınacaktır.”’

   Marmaris Dalış Turu sonrasında  adrenalin dolu ATV Safari yapmaya ne dersiniz. Cevabınız neden olmasın ise burayı tıklayabilirsiniz.


tikTur Günleri: Hergün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın: Havlu, Güneş kremi, Güneş gözlüğü, Mayo.

tikÖneri: Nefes darlığı ve nefes zorluğu olan misafirlerimiz için uygun bir tur değildir.

MARMARİS
09 : 30
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
18 : 00
TAM GÜN

2018-04-01 : 2018-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Mayo - Güneş kremi - Güneş gözlüğü - Havlu
Nefes zorluğu ve darlığı çeken misafirlerimiz için dalış turu uygun değildir.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

09 : 30
18 : 00
TUR BAŞLANGIÇ - BİTİŞ

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
70TL
Kişi başı ücret Çocuk
70TL
Bebek fiyatı
0TL
Dalmayan ücreti
40TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Dalış

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git