Marmaris Buggy Safari Turu

Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu - Marmaris Buggy Safari Turu -

Baggy Safari Turu ve Güvenlik

Safari turumuza başlamadan güvenli buggy kullanımı ile ilgili gerekli bütün bilgiler anlatılacak ve tur sırasında istenmeyen kazaların, yaralanmaların meydana gelememesi için uyulması gereken kurallar tek tek açıklanacak.Buggy araçları otomatik vites güçlü makinelerdir ancak kurallara uyularak kullanıldığı zaman bütün diğer araçlar gibi güvenlidir.

Marmaris Buggy Safari tamamiyle tozlu ve adrenalin yüklü bir turdur


SÜRÜCÜ EHLİYETİ GEREKLİ Mİ?

  Marmaris Buggy Safari turuna katılmak için sürücü ehliyetine ihtiyacınız yoktur.Çünkü şehir içi trafikte değil de orman içi parkurda buggy kullanacaksınız.Ayrıca Marmaris’te buggy kiralayıp gezmek isterseniz özellikle yaz döneminde sıkı trafik denetimi yapıldığı için ehliyet gereklidir.

Marmaris Buggy Safari size unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır

 

Yiyecek ve içecekler ekstradır.
Tur sigortası - Transfer - Buggy Safari - Güvenlik ekipmanları- İngilizce rehberlik - Eğitmenler
DVD - Yiyecek - İçecek - kişisel harcamalar

Marmaris Buggy Safari turu adrenalin dolu bir faaliyet olmasının yanı sıra tur sonunda doğayla,çamurla bütünleşeceğiniz bir aktivite. Hem doğayla baş başa hem de heyecanlı bir etkinlik düşünün. Üstelik sevdiklerinle hem eğlenecek hem de biraz doğa keşfi yapabileceksiniz. Buggy Safari Turu Marmaris’in yaklaşık 30 dakika uzağındaki köylerde organize etmekteyiz.Safari turumuzda parkurda ortalama 2 saatlik sürüş imkanınız olacak. Buggy Safari toplamda otellerden transfer ve geri dönüş ile birlikte 3-3,5 saatlik bir zamanı içerir.Tur bitiminde aktiviteniz boyunca çekilmiş fotoğraflarınız ve videoları içeren DVD’lerinizi satın alabilirsiniz.

 

Marmaris Buggy Safari Turu Programı

Öncelikle kıyafet konusunda özen göstermenize gerek yok. Üstünüz başınız her tarafınız çamur ve su olacak. Ve siz bu durumdan inanılmaz zevk alacaksınız 🙂 Bu sebeple üst baş seçerken özenli olmanıza gerek yok. Ayakkabı konusunda da en uygun tercik bizce sandalet. Bez vs gibi ayakkabılarınıza yazık olur. Yanınızda tur bitiminden sonra dönerken giymek için ekstra kıyafet almanızda fayda var. Hatta bizce mutlaka alın. Güneş kreminiz ve güneş gözlüğünüz de mutlaka yanınızda olsun. Buggy Safari merkezinde soyunma kabinleri ve değerli eşyalarını bırakabileceğiniz dolaplar olacak. Turunuzu bitirdiğinizde eşyalarınızı buradan güvenle tekrar alırsınız. Üstelik ücretsizdir.

Otellerinizden sizleri aldıktan 30 dakika sonra Buggy Safari Merkezine geleceksiniz. Burada tecrübeli personelimiz sizleri toplayıp tur ve güvenlik ekipmanları ve ayrıca en önemlisi kullanacağınız buggy araçları hakkında sizlere önemli bilgiler verecek. Bu bilgileri çok dikkatli dinlemenizi ve her birine harfiyen uymanız gerekli. Unutmayın; tüm bu bilgiler bireysel güvenliğiniz ile ilgili olması yanında konvoy halinde tura çıkacağınızdan diğer konvoyda bulunan misafirlerin güvenliği ile de ilgilidir. Bilgilerden sonra araçlarınızın başlarına geçip tecrübeli ekibimizin son kontrolleri ile tek sıra halinde ve konvoy olarak doğa ve adrenalin turu olan buggy safari turuna başlıyor olacaksınız.

 

Eğer Buggy Safari gibi diğer adrenalin turu meraklısı iseniz size ayrıca Marmaris Atv Safari turunu da öneriyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

tikTur Günleri: Her Gün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın    :Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Ekstra kıyafet, ayakkabı.

tikÖneri    : Fiziksel zorluk çeken misafirler için bu turu tavsiye edemiyoruz.

MARMARİS
00 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
00 : 00
Her program 3 saatliktir.

2020-05-01 : 2020-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Ekstra kıyafet, ayakkabı.
Fiziksel zorluk çeken misafirler için bu turu tavsiye edemiyoruz.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

10 : 00
12 : 00
1. GRUP
12 : 00
14 : 00
2. GRUP
14 : 00
16 : 00
3. GRUP
16 : 00
18 : 00
4. GRUP

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
125TL
Kişi başı ücret Çocuk
125TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git
× How can I help you?