Marmaris ATV Safari

Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari - Marmaris ATV Safari -

ATV SAFARİ GÜVENLİK

Safari turumuza başlamadan güvenli atv kullanımı ile ilgili gerekli bütün bilgiler anlatılacak ve tur sırasında istenmeyen kazaların,yaralanmaların meydana gelememesi için uyulması gereken kurallar tek tek açıklanacak.Atv araçları otomatik vites güçlü makinelerdir ancak kurallara uyularak kullanıldığı zaman bütün diğer araçlar gibi güvenlidir.

Marmaris Atv Safari tek veya çift kişi binebileceğiniz özel araçların sınırlarını zorlayın


SÜRÜCÜ EHLİYETİ GEREKLİ Mİ?

Marmaris Atv Safari turuna katılmak için sürücü ehliyetine ihtiyacınız yoktur.Çünkü şehir içi trafikte değil de orman içi parkurda atv kullanacaksınız.Ayrıca Marmaris’te atv kiralayıp gezmek isterseniz özellikle yaz döneminde sıkı trafik denetimi yapıldığı için ehliyet gereklidir.

Marmaris Atv Safari heyecanı en üst seviyelerde yaşayın

 

Yemek ve içecekler ekstradır.
Güvenlik ekipmanları - Tur sigortası - Türkçe rehberlik - Transfer - Atv safari
Kişisel harcamalar - Yemek - İçecekler - DVD

Marmaris Atv Safari adrenalin dolu bir faaliyet olmasının yanı sıra tur sonunda doğayla,çamurla bütünleşeceğiniz bir aktivite. Hem doğayla baş başa hem de heyecanlı bir etkinlik düşünün. Üstelik sevdiklerinle hem eğlenecek hem de biraz doğa keşfi yapabileceksiniz. Atv Safari Marmaris’in yaklaşık 30 dakika uzağındaki köylerde organize etmekteyiz.Safari turumuzda parkurda ortalama 2 saatlik sürüş imkanınız olacak. Atv Safari Turu toplamda otellerden transfer ve geri dönüş ile birlikte 3-3,5 saatlik bir zamanı içerir.Tur bitiminde aktiviteniz boyunca çekilmiş fotoğraflarınız ve videoları içeren dvd’lerinizi satın alabilrsiniz.

Marmaris Atv Safari

tikTur sigortası                                             imagesİçecekler

tikEğitmenler                                               imagesBahşiş

tikTürkçe rehberlik                                     imagesDVD

tikTransfer                                                   imagesKişisel Harcamalar

tikGüvenlik Ekipmanları


Atv Safari tecrübeli ekipler eşliğinde konvoy halinde belirtilen parkurda yapılan bir turdur. Öncelikle sizleri servislerimizle otellerinizden alıp 30 dakika uzaklıktaki Marmaris Atv Safari Turu yapılacak merkezimize getireceğiz. Lütfen tura başlamadan önce üzerinizin çamurlanıp ıslanacağını düşünerek yanınızda ekstra kıyafet getirin. Tavsiyemiz; yeni aldığınız kıyafetleri giymeyin. Bu turda her yanınız toz, çamur ve su olacak. Ayakkabı olarak sandalet tercihiniz olsun. Bez ayakkabı vs tipteki ayakkabılar uygun olmayacaktır. Sürüş sırasında toz öndeki araçlar toz kaldıracağından güneş gözlüğü takmanızı öneririz. Yanınıza ayrıca güneş kremi almanızı da tavsiye ederiz. Safari merkezinde soyunma kabinleri yanı sıra kilitli dolaplarda olacak.

Marmaris Atv Safari Turunda Güvenlik

Tur başlamadan önce sizlere güvenlik ekipmanları dağıtılıp konvoy ve tur kuralları tecrübeli ekip tarafından anlatılacak. Sizi yönlendiren ekibin tecrübeli ve yıllardır günde defalarca tur düzenlemiş olduğunu unutmayın. Onlar sizlerin güvenliği için konvoyu önden, arkadan ve yanlardan sürekli takip edecekler.

Tur başladığında eğlence ve adrenalin vücudunuzu sarmaya başlayacak. Aynı zamanda Marmaris’in yemyeşil çam ormanları ortasında Atv motorunuzla gezmekten büyük zevk alacaksınız. Eğlence ile doğanın birleştiği bu tur sonunda sizleri tekrar otellerinize bırakacağız.

    Marmaris Atv Safari Turu yanı sıra Marmaris Buggy Safari Turunu da sizlere öneriyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

tikTur Günleri: Her Gün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın:Güneş kremi , Fotoğraf Makinesi, Güneş Gözlüğü,  Ekstra kıyafet, ayakkabı.

tikÖneri: Fiziksel zorluk çeken misafirlerimize bu turu tavsiye edemiyoruz.

Marmaris Boat Trip

MARMARIS
00 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
00 : 00
HER GRUP İÇİN 3 SAAT

2020-04-15 : 2020-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Şapka, yedek kıyafet, Güneş kremi, Güneş gözlüğü.
Yürüme ve fiziksel zorluk çeken misafirlerimiz için uygun değildir.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

10 : 00
12 : 00
1. GRUP
12 : 00
14 : 00
2 GRUP
14 : 00
16 : 00
3. GRUP
16 : 00
18 : 00
4. GRUP

Harikaydı bee :)

Sent by Ahmet Ataoğlu from Turkey, 20 Haziran 2017


Biz bu turun bu kadar güzel olduğunu düşünmemiştik. Arkadaşlarla güzel vakit geçirdik. Tüm ekibinize gösterdikleri ilgi alaka için çok teşekkür ederiz.

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
125TL
Kişi başı ücret Çocuk
125TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git
× How can I help you?