Marmaris Atlantis Su Parkı

Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris Atlantis Su Parkı -

ATLANTİS SU PARKI

Yer açısından biraz kısıtlı olmasına rağmen verdiği hizmet ve birbirinden eğlenceli Su kaydıraklarıyla Marmaris Atlantis Su Parkı, Marmaris içerisinde en popüler su parkı diyebiliriz. En büyük avantajlarından bir tanesi ise sahil kenarında olması ve istediğiniz zaman müşterilerine özel sahilinden ve şezlonglarından faydalanabilmeniz. Wild rider, space bowl, rainbow, super slide başta olmak üzere 9 değişik kaydırağa sahiptir.

Marmaris Atlantis Su Parkı ile eğlenceli bir gün sizleri bekliyor


0-6 YAŞ GRUBU ÇOCUKLAR İÇİN

Marmaris Atlantis Su Parkında çocuklarınız için yapılmış bölümde ise onlara ait daha küçük su kaydırakları ve etkinlikler ile çocuklarınızın favorisi olacaktır. Gün içinde eğlenip onlar için tasarlanmış bu alandan hiç çıkmak istemeyecekler.

Marmaris Atlantis Su Parkı Sahil Kenarında


NASIL GİDEBİLİRİZ?

Marmaris Atlantis Su Parkı için 10:00 – 17:00 saatleri arasında rezervasyonunuzu istediğiniz saatte yapabilirsiniz, ücretsiz otel transferlerimizden yararlanabilirsiniz. Tur bitimi otele geri dönüşünüz yine ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Marmaris Atlantis Su Parkı tatilin vazgeçilmezi

Yiyecek ve içecekler tur ücretine dahil değildir.
Otelden transfer - Tüm sigortalar - Atlantis Su Parkı giriş ücreti - Atlantis Su Parkında güzel bir gün
Yiyecek ve içecekler - bahşiş - Kişisel harcamalar

Marmaris Atlantis Su Parkı


  Su parklarının arasında size başka bir seçenek sunan Marmaris Atlantis Su Parkı, sahilde kendine özel plajı, birbirinden eğlenceli aktiviteleri ve su kaydıraklarıyla hizmet vermektedir. Alan olarak Marmaris’in ikinci büyük Su Parkı diyebileceğimiz Marmaris Atlantis Su Parkı, eğlenceden kesinlikle ödün vermemekte.

tikTüm Sigortalar                                                               imagesYemek & İçecekler

tikOtelden Transfer                                                          images Bahşiş

tikSu Parkında güzel bir gün                                          images Kişisel Harcamalar

tikAtlantis Su Parkı Giriş Ücreti

   Gün boyunca çocuklarınızın ve sizin seveceğiniz aktiviteler, isteklerinize karşılık verebilecek restoran ve barlar ve müşterileri için olan özel plajı ile sıkılmayacağınız bir yer. Marmaris Atlantis Su Parkının size verecek olduğu bileklik ile istediğiniz zaman plaj tarafına veya Su Parkı tarafına geçebilirsiniz. Yiyecek ve içeceklerin dışarıdan getirilmesi yasak olup, restoran ve barlardan isteklerinizi karşılayabilirsiniz.

   Yanınızda olması gereken eşyalardan en önemlileri güneş kremi ve güneş gözlüğüdür. Marmaris Atlantis Su Parkında havlu servisi hiljyen açısından bulunmamakta olduğundan kişisel havlunuzu almanızı tavsiye ederiz.

    Servislerimiz sizleri otellerinizden ücretsiz alıp Marmaris Atlantis Su Parkına getirecekler ve elinizdeki bileti girişte bulunan kasaya görevlilerine vereceksiniz. Kasa görevlileri aynı zamanda içeride ekstra harcamalarınız için sürekli para taşımamanız açısından manyetik para kartı vermektedir. Bu manyetik para kartına nakit olarak para yüklediğinizde, Marmaris Atlantis Su Parkından çıkarken manyetik kartta harcamadığınız paranızı size nakit olarak iadesini kasa görevlileri yapacaktır. Kredi kartı ile para yüklediğinizde ise durum biraz farklıdır. Çünkü kredi kartı ile para yüklemelerinde para iadesi yapılamamaktadır. Bu konuda sizlere tavsiyemiz küçük bir miktar para yükleyip manyetik kartta para bittikçe tekrar yükleyin. Böylece hem kontrolsüz harcama yapmamış olursunuz hemde su parkından çıkarken manyetik kartta paranız kalmamış olur. Manyetik kart kullanma sebebi ise havuz ve kaydırakları kullanırken cebinizde para unutup paranızı kaybetmemenizdir.

Marmaris Tatili sırasında sizlere bol eğlenceli zamanlar yaşatacak bu tur yanında diğer eğlenceli turları görmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Marmaris’te görüşmek dileğiyle…


tikTur Günleri: Hergün

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın: Güneş kremi , Fotoğraf makinesi , Güneş gözlüğü, Şapka, Havlu, Mayo

tikÖneri: Turumuz her yaştan misafirlerimiz zevk alacağı bir turdur.

MARMARİS
09 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
17 : 00
TAM GÜN

2017-04-01 : 2017-10-15
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Mayo, Şapka, Havlu, Güneş kremi, Güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi
Turumuz her yaş için uygun bir turdur.
Servislerimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

10 : 00
17 : 00
BU SAATLER ARASINDA İSTEDİĞİNİZ SAATTE SİZLERİ SERVİSLERİMİZLE ALACAĞIZ.

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
35TL
Kişi başı ücret Çocuk
15TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git