Marmaris Aqua Dream Su Parkı

Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı - Marmaris Aqua Dream Su Parkı -

MARMARİS AQUA DREAM SU PARKI

   Konumu nedeni ile Marmaris’in en yüksek tepesinde ve aynı zamanda Marmaris’in en büyük su parkı olan Aqua Dream Su Parkı eğlence ve güzel Marmaris manzarasını size bir arada sunuyor. Aqua Dream Su Parkı Body Slide, Kamikaze, Dalga Havuzu, Wide Rafting Slide, Rafting Slide, Black hole başta olmak üzere bir çok kaydırak bulunmaktadır.

Marmaris Aqua Dream Su Parkı her yaşa hizmet verebilecek kapasitede


0-6 YAŞ GRUBU ÇOCUKLAR İÇİN

   Sadece 0-6 yaş grubu için yapılmış olan Aqua Tower havuzu çocuklar için eğlence kaynağı. Çocuklara özel olarak yapılmış olan su kaydırakları, su tabancaları ve birden çok aktivite ile çocuklarınız buradan hiç çıkmak istemeyecekler.

Marmaris Aqua Dream Su Parkı çeşitli eğlenceleri ile sizin favoriniz olacak


NASIL GİDEBİLİRİZ?

   10:00 – 18:00 saatleri arasında rezervasyonunuzu istediğiniz saatte yapabilirsiniz, ücretsiz otel transferlerimizden yararlanabilirsiniz. Tur bitimi otele geri dönüşünüz yine ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Marmaris Aqua Dream Su Parkı eğlence ve manzarayı bir arada sunuyor

Yemek ve içecekler ekstra olup tur ücretine dahil değildir.
Otel Transferi - Aquapark Giriş ücreti
Yemek ve içecekler ekstradır.

Marmaris Aqua Dream Su Parkı


    Sıcak yaz aylarında arkadaşlarınız veya aileniz ile bizim size tavsiye edebileceğimiz,  gününüzü değerlendirmenin en iyi yolu. Tam anlamıyla eğlencenin yanı sıra muhteşem manzarası ile de sizi etkileyecek. Marmaris Aqua Dream Su Parkı birden çok ve birbirinden değişik eğlenceli su kaydırakları ile hizmet vermektedir.  Aynı zamanda çocuklarınızın oynayabileceği bir su parkı da mevcuttur. Bunun yanı sıra gün içerisinde sizi müzikleriyle eğlendirecek bir DJ, köpük partisi ve daha fazlası sizleri bekliyor olacak. Güvenlik nedeni ile içeriye yiyecek ve içecek sokulması yasak olan Marmaris Aqua Dream Su Parkında ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kafeterya mevcuttur.

tikHotel Transferi                                                            imagesYiyecek & İçecek

tikTur sigortası                                                                imagesKişisel harcamalar

tikAqua Park giriş ücreti

   Girişte size kişisel eşyalarınızın güvenliğini sağlayabileceğiniz ve ıslanmasını istemediğiniz eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir kasa verilecektir. Marmaris Aqua Dream Su Parkı yaz sezonu boyunca sabah 10.00’dan aksam 18.00’a kadar hizmet vermektedir.

   Her kaydırağın kendine göre bir güvenlik bilgi levhası bulunmaktadır. Bu levhalarda kaydırakların hangi yaş grubu için ideal olduğunu görebilirsiniz.

   Marmaris Aqua dream Su Parkına geldiğinizde girişte kasa görevlilerini göreceksiniz. İçeride ekstra harcama yapmanız için kasa görevlileri Marmaris Aqua Dream Su Parkı manyetik kartı veriyorlar. Bu kartlara para yüklediğinizde içeride her zaman para taşımanıza gerek olmayacak.  Manyetik karta para yüklerken dikkat etmeniz gereken şeylerden bazıları; eğer karta parayı nakit ödeyerek para yüklerseniz, çıkarken kartta para kaldıysa nakit olarak geri alabilirsiniz, ancak karta para yüklemeyi kredi kartınızla yüklerseniz, yüklediğiniz paranın tümünü içeride harcamanız gerekecektir. Kredi Kartı yüklemelerinde para iadesi yapılmayacaktır.

   Marmaris Aqua Dream Su Parkı muhteşem manzaraya sahip bir restauranta ev sahipliği yapmaktadır. Bu restaurantta Marmaris resmen ayaklarınızın altında olacaktır. Hem aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yemek yiyecek hemde bu güzel manzaranın seyrine dalacaksınız.

   Otelinize geri dönmek için servislerimizi kullanabilirsiniz.

Bir soraki gün için Marmaris Herşey Dahil Tekne Turumuzu denemek ister misiniz? Bilgi için burayı tıklayınız.


tikTur Günleri: Haftanın her günü.

tikYanınızda Getirmeyi Unutmayın    :Güneş kremi , Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Yüzme kıyafetleri , Havlu, Şapka.

tikÖneri    : Su kaydırakları ve havuzların önündeki bilgi tabelalarını kullanmadan önce lütfen okuyunuz.

MARMARİS
09 : 00
Pazartesi - Salı - Çarşamba - Perşembe - Cuma - Cumartesi - Pazar
18 : 00
TÜM GÜN

2017-05-01 : 2017-09-30
Servisimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.
Mayo - Havlu - Güneş kremi - Fotoğraf makinesi - Güneş gözlüğü
Bu tur herkesin aile ve arkadaşlarıyla katılabileceği bir turdur.
Servisimiz sizleri otelinizin dış kapısından alacaktır.

09 : 00
18 : 00
BU SAATLER ARASINDA İSTEDİĞİNİZ SAATTE SİZLERİ OTELİNİZDEN ALACAĞIZ. SU PARKI SAAT 18:00'DE KAPANACAKTIR.

Rezervasyon

Euro TL Dolar Pound
Kişi başı ücret Yetişkin
55TL
Kişi başı ücret Çocuk
25TL
Bebek fiyatı
0TL

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı (6-12)

Bebek Sayısı (0-6)

Toplam : 0 tl

Tarih

Saat & Dakika*

Alışverişe Devam Et
Sepete git