Side Resort Hotel

Side Resort Hotel Side’de bulunan  tamamiyle aile konsepti ile çalışan bir oteldir. Otel konum olarakSide Antik Kent’e 500 metre uzaklıktadır. Yaya olarak bir Side çarşısına 15 dakikada aileniz ile yürüyerek gidebilirsiniz.

   Otel toplamda 165 oda bulunmaktadır. Toplam yatak sayısı 354’tür. Side Resort Hotel misafiri iseniz Side plajında bulunan Viking Beach Club’ta şemsiye ve şezlongları ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Otel oda – Kahvaltı ve herşey dahil olmak üzere iki farklı pansiyon tipinde hizmet sunmaktadır. Oda türleri şu şekildedir;

  • Standart Oda ( Bahçe ve havuz manzaralıdır ) : 17 m² lik bir adet ikiz yataklı oda, banyo ve balkon oluşan oda tipidir. Odada uydu yayınlı tv ve klima bulunuyor. Kapasitesi 2 kişidir.

Side ResortSide Resort Hotel   Side Resort Hotel

  • Studio Oda ( Bahçe ve havuz manzaralı oda ) : 19 m²lik  bir adet ikiz yataklı ve bir adet sofalı oda, mutfak, banyo ve balkondan oluşmaktadır. Odanın içinde uydu yayını olan TV ve klima bulunmaktadır. Oda kapasitesi 3 kişidir.

Side ResortSide Resort   Side Resort Hotel

  • Aile Odası ( Havuz ve Bahçe manzaralı ) : 30 m²lik geniş bir oda tipidir. bir adet ikiz yataklı oda, bir adet iki sofalı oturma odası bir adet mutfak, banyo ve balkondan oluşan oda tipidir. Her iki odada da uydu yayınlı tv bulunmaktadır. oda kişi kapasitesi 4 kişidir.

Side Resort Hotel  Side Resort Hotel    Side Resort Hotel

  • Aile Suiti ( Bahçe ve havuz manzaralıdır ) : 40 m²lik en geniş oda tipidir. İki adet ikiz yataklı oda, bir adet iki sofalı oturma odası olan ve bir mutfak, banyo ve bir balkondan oluşmaktadır. her üç odada da klima bulunmaktadır. Bir yatak odası ve bir oturma odasında uydu yayınlı tv bulunmaktadır. 6 kişi bu odada konaklayabilmektedir.

Side Resort Hotel   Side Resort Hotel   Side Resort Hotel

Yiyecek ve İçecek:

Telya Restaurant:

   Türk mutfağı ve dünya mutfağından çok değişik lezzetler ile sizlere hizmet verecek olan Telia Restaurant açık büfe olarak hizmet vermektedir. Bazı akşamlar ise Türk, İtalyan ve Asya mutfağından ve ayrıca uluslararası mutfaklardan çeşitli lezzetlerle dolu tema gecelerinde Telia Restaurantta düzenlenmektedir. Açık ve kapalı geniş alanı ile toplam misafir kapasitesi 372 kişidir.

Side Resort Otel Side Resort Otel Side Resort Otel

Sabah Kahvaltısı: 07:00 – 10:00

Öğle yemeği : 12:00 – 14:00

Akşam Yemeği: 18:30 – 20:30 arasındadır.

La Sera İtalyan Restaurant:

   İtalyan ve Meksika mutfağı lezzetleri ile sizlere farklı lezzetler sunan La Sera Restautan,t Side Resort Hotel içerisinde sizlere Ala Carte Servis vermektedir. Rezervasyon için resepsiyona bilgi vermenizi öneririz, çünkü La Sera Restaurant otel müşteri tarafından çok beğenildiğinden masanızı öncesinde ayırmanız bu lezzetlerden mahrum olmamanız için gerekli olacaktır. Restaurant kapasitesi 130 kişidir.

Side Resort Otel Side Resort Otel Side Resort Otel

 

 

Snack – Öğle Yemeği: 11:30 – 17:00

Akşam Yemeği ( Ala Carte ) : 18:00 – 22:00

İçecek Üniteleri

* Good Mood Bar: 10:00 – 01:00

* La Sera Bar: 18:30 – 22:00

 

KONSEPTLER

   Oda  – Kahvaltı: Oda  – Kahvaltı; Oda ücreti ve Telya Restaurantta mükemmel bir açık büfe kahvaltıyı kapsar. Kahvaltıda çay, kahve ve konsantre meyve suları ücrete dahil olup, taze sıkılmış meyve suları ücretlidir.

   Herşey Dahil: Oda ücreti ve Telya Restaurantta açık büfe sabah kahvaltısı yanında öğle ve akşam yemeğini kapsadığı gibi, 10:30 – 12:00 ve 15:00 – 17:00 arasındaki snack servislerini kapsar. Ayrıca 10:00 – 23:59 saatleri arasında yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ile, meşrubat, çay, su ve kahveyide kapsar. Extra olanlar ise ithal alkollü içecekler ve kokteyllerdir.

Bu bilgiler umuyoruz ki sizlere yardımcı olacaktır ancak sizlere tavsiyemiz otelin kendi internet sitesini buraya tıklayarak  adresini ziyaret etmenizdir. Side Resort Hotel tatiliniz için çok iyi bir seçim olacaktır.

Şimdiden hepinize iyi tatiller dileriz.