Marmaris Tekne Turları


   Marmaris Tekne Turları Marmaris tatili sırasında yapılması gerekenler listesindeki olmazsa olmazlardan biridir. Turistik bir tatil yerine geldiğinizde bot turuna gittiğinizde hem o yörenin doğal güzelliklerini hemde güzel güneşinden faydalanmanız için güzel bir aktivitedir.

   Marmaris Tekne Turları çok çeşitlidir. İsterseniz sadece yemekli olan ve içeceklerin ekstra olduğu Marmaris Tekne Turları tercihiniz olabilir, isterseniz çok revaçta olan Marmaris Herşey Dahil Tekne Turu tercihiniz olabilir.  her ikisinde de sizleri tur günü otelinizden alıp, tur bitiminde otelinize bırakacaklarını unutmayın. Arada ki fark sadece gün boyu yerli içeceklerin ücretsiz olmasıdır.

   Marmaris Tekne Turları tur hazırlığı olarak yanınızda kendi havlunuzun olmasını öneriyoruz. Teknede havlu ücretini vermek isteseniz dahi bulunmayacaktır. Ayrıca hijyen kuralları gereği tekneler böyle bir hizmet veremiyorlar. Güneş kreminizin güneşin zararlı ışınlarından koruduğuna emin olun. Güneş gözlüğünüz de yanınızda olsun. Su altının eşsiz güzelliğini görmek istiyorsanız yanınızda deniz gözlüğünüz de olmasını öneririz. Gün boyunca hava ve deniz şartlarına göre dört ya da beş farklı koyda yüzme molası verildiğinde suya daldığınızda deniz dibindeki renkler sizi etkileyecektir.

   Marmaris Tekne Turları genelinde tüm tekneler gün boyunca farklı koylarda yüzme molası verdiği zaman tekne personeli sizlere koylar hakkında kısa bilgiler verip bu güzel koylarda ne kadar süre mola vereceğiniz hakkında sizleri Türkçe olarak da bilgilendireceklerdir.

   Tur sırasında güneşin altında şezlongunuza yattığınız gözlerinizi kapatıp müziğinizi dinlerken şehir stresinden uzak, doğanın tam ortasında, masmavi denizin üzerinde giderken ruhunuzun ne kadar dinlendiğini fark edeceksiniz. İnsanlar tatile dinlenmek ve huzur bulmak için giderler. İşte bu yüzden Marmaris Tatili sırasında sizlere tavsiyemiz doğa ve dinlence turlarına yönlenmeniz. Doğal güzellikleri ile ünlenmiş Marmaris’te sizleri dinlendirecek bir çok Marmaris Tekne Turları bulunuyor. Bu turlar sadece Marmaris içinde de değil üstelik. Örnek olarak Marmaris Hisarönü tekne turu. Sizleri otellerinizden alıp Marmaris’ten 30 dakika uzaklıkta olan Hisarönü körfezinde düzenlenen bir turdur. üstelik bu turda çok fazla günlük gezi teknesi de göremeyeceğinizden gidilen koylarda çok sakin oluyor. Marmaris Hisarönü Tekne Turu sırasında Kamelya Adası denilen bir ada ziyaret ediliyor. Bu adada tarihi küçük bir kilise ve önünde bir dilek ağacı bulunuyor.

   Diğer bir Marmaris dışında olan tekne turu ise Marmaris Kleopatra Adası tekne Turu. Yine sabah sizleri otellerinizden aldıktan sonra 25 dakikalık bir yolculuktan sonra Gökova Körfezinde yapılan bir turdur. Tur sırasında tarihi öneme sahip olan Kleopatra Adası ziyaret ediliyor. Koruma altında olan altın renkli plaj kumu sizleri büyüleyecektir.

www.onlineexcursions.com ekibi olarak Marmaris Tatili sırasında ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi sizlere vermeye hazırız. Bizlere iletişim bölümündeki telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Şimdiden sizlere iyi tatiller dileriz.

beşem turizm