Marmaris Bisiklet Yolu


Artık şehir içinde rahatça ailenizde bisiklete binebileceğiniz bir bisiklet yolumuz var. Marmaris’e geldiğinizde Marmaris’in her sene yapısını iyi yönde değiştirdiğini göreceksiniz. Bunlardan biride 2015 yaz sezonu sonunda yapımına başlanan şehir içi Marmaris bisiklet yolu.  Her iki yöne doğru rahatlıkla şehir içinde bisiklet kullanma mutluluğu veren bu projeyi Marmaris Belediyesi her sene geliştirerek rotayı daha da uzatacaktır. Bisiklet yolu şuanda, Turban Otel önünden başlayıp Point Center alış veriş merkezi önünde sonlanmaktadır. Marmaris Belediyesi 2016 yaz sezonu bitmesinden sonra tekrar Point Center önünden başlayıp marinaya kadar yolu uzatacak ve Marmaris bisiklet yolunun her sene daha da uzamasını sağlayacak.

   Marmaris Tatili sırasında bu güzel doğa ve mavinin uyumunun birleştiği beldede en güzel gezi aracının bisiklet olduğunu düşünüyoruz. Marmaris Bisiklet Yolu ile kiralayacağınız bisiklet ile ister şehir içi Marmaris Bisiklet Yolu, ister sahil yolu olsun ailenizle ya da arkadaşlarınızla birlikte özgürce istediğiniz yere gidebilirsiniz. Marmaris Bisiklet yolu yapım fikri Marmaris Belediyesi tarafından bu güzel beldede yaşayan ya da  tatile gelen insanların kendine ayrılmış yolda hiç araç trafiği içinde olmadan özgürce pedal çevirmeleri için hayata geçirilmeye başlanmıştır. Marmaris yapısı gereği her şeyin bir arada olduğu bir tatil beldesidir. Marmaris Netsel Marina’dan İçmeler’e kadar sahilden bisikletiniz ile eşsiz doğa manzarasını seyrede seyrede gidebilir, unutamayacağınız güzellikte bir doğadan geçerken harika fotoğraflar çekebilirsiniz.  

   Kendi aracınızla geliyorsanız, aracınızda bisiklet taşıma aparatınız da varsa kendi bisikletinizi getirmenizi tavsiye ederiz. Eğer kendi bisikletinizi getiremiyorsanız, Marmaris Tatili sırasında bisiklet kiralamak için sitemizin araç kiralama bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Sizlere Marmaris Bisiklet Yolu zevkini tattırmak için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Marmaris’te Bisiklet sürmeyi sadece Marmaris Bisiklet Yolu çerçevesinde düşünmeyin sakın. Marmaris’i çevreleyen güzel ve bakir olan sık çam ağaçlarıyla dolu çam ormanlarında Marmaris Bisiklet Rotası ve bisiklet güzergahları oluşturulmuştur. İstediğiniz rotaları http://marmarisbisikletrotalari.com/ internet sitesinden inceleyebilirsiniz. Bu yolların tebalaları kırmızıdır. Ancak şunu belirtmekte fayda olacağını düşünüyoruz; bu rotalar dağlık ve orman bölgelerinden olduğundan gerekli teçhizatınızın tam olması gerekir.

Marmaris Bisiklet Yolu  Marmaris Bisiklet Yolu  Marmaris Bisiklet Yolu

Tag:Araç KiralamaHavaalanı Transferi – Marmaris Gezi Rehberi