Marmaris Barlar Sokağı

   Marmaris tatilinizde plajlar ve bir çok aktivitenin yanında Marmaris gece hayatı da bir başka güzeldir. Marmaris’te gece hayatı deyince aklınıza ilk Marmaris barlar sokağı gelir. Marmaris içinde bulunan birçok barın tek bir sokakta olması aslında büyük bir avantajdır. Bir barda eğlenirken yandaki başka bir barda eğlencenize devan edebilirsiniz. Üstelik bu barlara girişler ücretsizdir. Ancak kaldığınız otellerde sizi bar turu adı altında barlar sokağına götürmek isteyebilirler. Bunu yaptığınızda sadece tur programı içindeki 3 – 4 bara sizi götürebilirler. oysa siz de kendiniz Marmaris içindeki ulaşımı kullanarak gayet rahat bir biçimde barlar sokağına gidebilirsiniz. Gece barlar saat 04:00 civarında kapandığında barlar sokağının girişlerinde taksi durakları olduğundan rahatça kaldığınız otele gidebilirsiniz.

   Marmaris tatili süresince gezip görmeniz yerlerin biridir Marmaris barlar sokağı.  Gündüz ayrı bir güzellikte olan Marmaris gece ise apayrı bir renge bürünür. Marmaris marinada yenen güzel bir akşam yemeğinden sonra eğlencenin tam gaz devam ettiği barlar sokağında herkesin zevkine göre müzik çalan bir çok bar ve disko bulabilirsiniz.

   Çeşitli büyüklüklerine ayrı tarzlarda müzik çalan birçok bar ve diskonun bulunduğu sokağa verilen isimdir aslında. Kimi underground müzik çalar, kimi yabancı pop, bazısı yerli pop müzik çalarken yan tarafında türkü bar bulunur. Lazer ve dans şovları ile gece çok renkli geçer.

   Marmaris barlar sokağı saat 23:00 civarında kalabalık olmaya başlar. Aslında tam kalabalıklaştığı saatler gece 00:00 civarıdır. Barların kapanış saatleri 04:00 civarıdır.

   MARMARİS’İN EN İYİ BARLARI VE GECE KLÜPLERİ;

Back Street :

   Barlar sokağı içinde en güvenli sayılabilecek barlardan biridir. Giriş güvenliği en üst seviyede olan bar diyebiliriz. Back Street’e girerken giriş ücretsi ancak yanınızda mutlaka bayan arkadaşınız olması gerekir. Bu durum içeride olumsuz durumların yaşanmasını da engeller. İçeride de güvenlik her zaman misafirlerin rahatlığı için üst düzeydedir. Fiyatlar ise diğer barlara nazaran daha uygundur.

Marmaris barlar sokağı    Marmaris barlar sokağı   Marmaris barlar sokağı

Club Areena:

   2.000 Kişi kapasiteli olan Club Areena Barlar sokağının en büyük barıdır. Lazer şovları, çılgın dansçı grupları ve barlar sokağında tek köpük partisi olan bu gece klübünde giriş ücreti yoktur. barlar sokağında tüm barlarda giriş ücreti yoktur. Ancak bazı özel gecelerde sanatçı ve ya ünlü DJ’ler geldiğinde giriş ücreti alınabiliyor.

Marmaris barlar sokağı   Marmaris barlar sokağı  Marmaris barlar sokağı

Crazy Daisy:

   Barlar sokağında bulunan her barın kendine has bir özelliği var ve Crazy Daisy gece klübü DJ’leri de diğer barların DJ’lerin farklı müzik yapmaktadırlar. Crazy Daisy bu özelliği sebebiyle Marmaris’te oldukça ünlüdür. Lazer gösterileri ile birlikte oldukça eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.

 Marmaris barlar sokağı  Marmaris barlar sokağı  Marmaris barlar sokağı

Joy Club:

   Hollandalı turistler tarafından daha revaçta olan Joy Club çoğunlukla yabancı müzik çalmaktadır. Kapanış saatine doğru köpük şovu yapmaktadırlar. Yabancı müzik çalınsa bile eğlence dozu yüksek barlardan biridir. 

  Marmaris barlar sokağı Marmaris barlar sokağı Marmaris barlar sokağı

   Umuyoruz ki yukarıdaki bilgiler sizlere Marmaris gece hayatı hakkında bir fikir vermiştir. Marmaris’te adrenalin yaşamaya devam etmek istiyorsanız aşağıdaki turlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Tags: Marmaris Jeep SafariMarmaris Atv SafariMarmaris Buggy Safari