Dalyan Paradise Hotel

   Sakin bir tatil mi istiyorsunuz? İşte tam size göre bir otel bulduk. Dalyan Paradise Hotel Dalyan kanalının yanı başında tam doğanın içinde, muhteşem bir otel.

   Aslında Dalyan Paradise Hotel‘e otel demek haksızlık olur. Tüm diğer otel konseptlerinden farklı bir anlayışla tasarı ve dizayn edilmiş bu otel villa konseptiyle düzenlenmiş ve her odanın kendine ait bir havuzunun bulunduğu muhteşem bahçeye sahip bir cennet.

 Dalyan Paradise Hotel  Dalyan Paradise Hotel Dalyan Paradise Hotel

   Otel villa tarzında olduğundan isterseniz kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Tatilde yemek ile uğraşmak istemiyorum derseniz eğer otel yönetimi ile görüşüp kendilerinden kahvaltı ve yemek hizmetlerini ekstra olarak alabilirisiniz. Dalyan Paradise Hotel   Dalyan Paradise Hotel  Dalyan Paradise Hotel

Villalar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak sunulmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle bir arada çok rahat bir tatil geçirmeniz için konfora özen gösterilerek döşenmiş odalarda huzur içinde sesten gürültüden uzakta muhteşem bir tatil yaşayacağınıza eminiz. 

Dalyan Paradise Hotel   Dalyan Paradise Hotel   Dalyan Paradise Hotel                      Dalyan Paradise Hotel tatiliniz sırasında sizlere hafızalarınıza kazınacak huzuru sağlayacaktır. Dalyan kanalı kenarında olması sebebiyle sabah çok erken kalkıp nehir kenarında otele ait terasta oturduğunuzda Dalyan’da bulunan birçok çeşit kuşların seslerini duyacaksınız. Nehirde bulunan Caretta Caretta ve sivri burun olarak anılan Nil Kaplumbağalarını göreceksiniz. Bu güzellikleri yaşarken de çayınızı, kahvenizi ya da içkinizi yudumlayacaksınız.

 Dalyan Paradise Hotel    Dalyan Paradise Hotel   Paradise Hotel Dalyan

Otel sahipleri uzun yıllar boyunca turizm sektöründe bir çok köklü acentaya hizmet vermiş, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kişilerdir. Dalyan Paradise Hotel bir geniş aile işletmesidir. Bu sebeple de herhangi bir isteğiniz, sorununuz ya da talebiniz olduğunda kendileri müşterilerinin huzurlu bir tatil yapması adına ellerinden geleni yapmaktadırlar.

   Muğla’nın Dalyan beldesinde bulunan Dalyan Paradise Hotel‘e hava yolu ile ulaşmak isterseniz eğer, hava yolu varış noktası olarak Dalaman Havalimanı’nı seçmeniz gerekmektedir. Dalaman Havalimanı ile otel arası sadece yarım saat mesafededir. Dalaman Havaalanına vardığınızda havayolunun servisleri Dalyan’a girmemektedir. Bavullarınız olması sebebiyle taksi ile gelmek bir alternatif olabilir ya da sitemizde bulunan araç kiralama bölümünden bizler ile bağlantı kurup tatiliniz süresince araç kiralayabilirsiniz. Kiralayacağınız aracı havaalanına getireceğiz ve siz dönerken havaalanından sizden geri teslim alacağız.

   Bu güzel otel ilginizi çekti ise otel sahibi olan Tevfik Özçelik Bey’e 0 532 611 82 21 numaralı telefondan ulaşıp otel hakkında bilgi ve fiyat alıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

   Şimdiden sizlere iyi tatiller dileriz.